•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 309
   کد: 183349
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳

   باهم سومین گام را بلندتر بر می‌داریم

   اداره شوراهای اجتماعی محلات مشهد پس از ده سال فعالیت شهری در سطح محلات مشهد، در سال جدید با تصویب و ابلاغ آئین نامه شوراهای اجتماعی محلات توسط پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد، مامور به تشکیل دوره جدید این شوراها با رای مردم محلات شد. از این رو این اداره با برنامه ریزی چند گام اقدام به تشکیل مجامع داوطلبی برای تشکیل ۱۷۰ شورای اجتماعی محله در ۱۳ منطقه شهری کرد.
   باهم سومین گام را بلندتر بر می‌داریم

   پس از برنامه ریزی و تدوین فرآیند، گام اول و دوم تشکیل مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات در 48 محله شهر مشهد در فروردین و مردادماه سال جاری با موفقیت برگزار و کارگاه‌های آموزشی و توانمندسازی منتخبین مجامع مطابق با دستورالعمل پیوست آئین نامه مصوب به منظور آشنایی هرچه بیشتر اعضای شوراهای اجتماعی محلات با ارکان این نهاد و مسائل مبتلابه شهری و محله ای برگزار شد.

    

   اکنون پس از پشت سر گذاشتن دو گام و تعیین منتخبین ۴۸ محله، اداره شوراهای اجتماعی محلات بر آن است تا گام سوم مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات را در سطح گسترده تری با ۸۳ محله در سطح ۱۲ منطقه باقی مانده با مشارکت ساکنین دغدغه مند این محلات برگزار کند.

    

   فرآیند تبلیغات و ثبت نام گام سوم تشکیل مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات از ۳۱ شهریور لغایت ۲۱ مهرماه ادامه دارد و پس از یک هفته مهلت اعتراض و بررسی مدارک، با آغاز آبان‌ماه فرآیند تشکیل مجامع و انتخاب اعضای شورای اجتماعی محله اجرا خواهد شد.

    

   گفتنی است ثبت نام مجامع داوطلبی به دو شیوه مراجعه حضوری به دبیرخانه شوراهای اجتماعی محلات منطقه و مراجعه به سایت www.mahallat.mashhad.ir انجام می‌شود. همچنین داوطلبین محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محلات هدف و شرایط عضویت در مجامع داوطلبی به آدرس سایت ذکر شده، کانال تلگرامی‌ و صفحه اینستاگرام اداره شوراهای اجتماعی محلات به آدرس Mahallat_mashhad @ مراجعه کنند.

    

   تعداد بازدید: 309
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 747,685
  تعداد بازدید امروز : 365
  تعداد بازدید دیروز : 763
  آخرین به روزرسانی : 1398/08/30 10:20
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.