•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 119
   کد: 181248
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲

   بازدید رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد از محله «22 بهمن»

   رمضانعلی فیضی، رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد از دو شهرک "شهید بهشتی" و "پردیس" در محله 22 بهمن (اسوه‌های دفاع مقدس) بازدید کرد.
   بازدید رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد از محله «22 بهمن»

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد، رمضانعلی فیضی، رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد به همراه مهدیه یاوری، سرپرست اداره شوراهای اجتماعی محلات، مسئولان شهرداری منطقه ۶ و اعضای شورای اجتماعی محله ۲۲ بهمن (اسوه‌های دفاع مقدس ) 31 مرداد ماه از دو شهرک "شهید بهشتی" و "پردیس" بازدید کردند و به‌منظور آگاهی از مهم‌ترین معضلات و مشکلات این دو شهرک با ساکنان آن‌ها به گفت‌وگو پرداختند.

    

   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد در این بازدید با بیان اینکه ساکنان دو شهرک "شهید بهشتی" و "پردیس" از اسوه‌های صبر  و مقاومت در دفاع مقدس هستند که از زمان جنگ تحمیلی به مشهد مهاجرت کرده‌اند، گفت: وضعیت دو شهرک "شهید بهشتی" و "پردیس" در محله 22 بهمن به عنوان یکی از مشکلات تاریخی شهر مشهد محسوب می‌شود و شورای پنجم شهر و شهرداری مشهد تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا مشکلات این دو شهرک را برطرف کند.

    

   وی افزود: خدمت و رسیدگی به وضعیت دو شهرک شهید بهشتی و پردیس را در اولویت کار خود قرار می‌دهیم و اجرای پروژه‌های موردنیاز اهالی این محله از جمله پل غیر همسطح بلوار مصلی، را به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد.

   فیضی خاطرنشان کرد: ما در محله 22 بهمن نیازمند مشارکت و همراهی بیشتر شورای اجتماعی محله و ساکنان دو شهرک شهید بهشتی و پردیس با شهرداری منطقه 6 و شورای شهرهستیم تا بتوانیم به سرعت این محله ساماندهی کنیم.

    

    

    

   تعداد بازدید: 119
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 724,611
  تعداد بازدید امروز : 933
  تعداد بازدید دیروز : 927
  آخرین به روزرسانی : 1398/07/29 14:20
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.