•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 44
   کد: 149277
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۱۵

   مشارکت مردم در خانه بهار

   با توجه به خواسته مردم محله امامیه، نیاز به فضای بازی و ورزشی در اولویت بود که هم اکنون اقدامات لازم جهت اجرای طرح و زیباسازی محله، به مرحله اجرا درآمده است.
   مشارکت مردم در خانه بهار

   سرپرست طرح خانه بهار منطقه 10 از اجرای برنامه‌های «خانه بهار» در محله امامیه خبر داد.
   به گزارش روابط عمومی منطقه 10، سرپرست طرح خانه بهار منطقه 10 در گفتگو با خبرنگار شهرآرا محله گفت: با توجه به خواسته مردم محله امامیه، نیاز به فضای بازی و ورزشی در اولویت بود که هم اکنون اقدامات لازم جهت اجرای طرح و زیباسازی محله، به مرحله اجرا درآمده است.
   شقایق قاسمی افزود: به این منظور علاوه بر خط کشی منظم برای پارکینگ، نصب مبلمان شهری در پیاده ‌رو و مبلمان ورزشی مثل میز پینگ‌ پونگ و شطرنج در بوستان نرگس تصویب و اجرایی می شود.
   وی با اشاره به اینکه نقش بازی‌هایی مانند لی‌لی بر روی زمین بوستان های محله امامیه نقاشی خواهد شد، خاطرنشان کرد: از ابتدای کار، مردم در جریان اقدامات بوده‌اند و در تمام مراحل، برنامه‌ها به آن‌ها اعلام و از نظرات آن‌ها در اجرای طرح ها استفاده شده است. از این رو اجرای این طرح با رضایت و استقبال چشمگیر شهروندان همراه بوده است، علاوه بر این در اجرای برخی از برنامه ها نیز مشارکت داشته اند و در کنار گروه اجرایی به انجام کار پرداخته‌اند. حتی کودکان و نوجوانان محله هم برای انجام کار، اشتیاق فراوانی داشته اند.
   قاسمی با اشاره به ماندگار بودن طرح گفت: طی مذاکره‌ای که با دانشگاه خیام مشهد، انجام شده است، تصمیم گرفته شد تا بخشی از کار که کاشیکاری است توسط دانشجویان آن دانشگاه با نظارت اساتید اجرایی شود. 

   تعداد بازدید: 44
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 762,173
  تعداد بازدید امروز : 176
  تعداد بازدید دیروز : 1,121
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/14 12:31
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.