•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 37
   کد: 139331
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۸/۰۸


   «کتاب اول» به زودی از سوی شوراهای اجتماعی ناحیه دو منتشر می‌شود

   راه‌اندازی 9 کارگروه تخصصی، اقدام دیگری از سوی شوراهای اجتماعی ناحیه 2 است که در حال حاضر مراحل، تشکیل خود را سپری می‌کند.
    «کتاب اول» به زودی از سوی شوراهای اجتماعی ناحیه دو منتشر می‌شود

   «کتاب اول» شامل مجموعه‌ای از «17 کتاب خلاصه‌ شده توسط اعضای شوراهای اجتماعی ناحیه 2 شهرداری منطقه 10 » به زودی منتشر می‌شود.
    
   به گزارش روابط عمومی منطقه 10 به نقل از شهرآرا محله، محتوای کتاب اول، خلاصه‌شده 17 کتاب در حوزه‌های مختلف است که طی سال گذشته توسط اعضای شوراهای اجتماعی ناحیه دو منطقه جمع‌آوری شده است. این کتاب به زودی با مشارکت مسجد جامع امام محمد باقر(ع) منتشر می‌شود.
    
   علاوه بر این، قرار است امسال نیز، نمایندگان این شوراهای اجتماعی، از بین 40 عنوان کتاب پیشنهادی دبیرخانه ستادی شورا در منطقه، به انتخاب خود کتاب‌هایی را برگزیده و خلاصه کنند تا در پایان سال، با عنوان «کتاب دوم» به چاپ برسد.
   راه‌اندازی 9 کارگروه تخصصی، اقدام دیگری از سوی شوراهای اجتماعی ناحیه 2 است که در حال حاضر مراحل، تشکیل خود را سپری می‌کند.
    
   «ازدواج آسان و تشکیل خانواده»، «اوقات فراغت و ورزش خانواده»، «اقتصاد، اشتغال‌زایی و مصرف خانواده»، «فرهنگ شهروندی و روابط اجتماعی خانواده»، «معرفت و معنویت دینی مذهبی خانواده»، «بهداشت عمومی، تغذیه و سلامت روان خانواده»،«تحصیل و کتابخوانی و علم‌آموزی خانواده»، «امنیت و آسیب‌های اجتماعی»، «هویت‌بخشی محلی و الگوسازی فعالیت‌های مردمی» عنوان این 9 کارگروه تخصصی است که قرار است اعضای آن از بین نمایندگان چهار شورای اجتماعی ناحیه 2 تشکیل شود.
    
   گفتنی است: ناحیه 2 منطقه 10، شامل 4 محله رسالت، امامیه، فرهنگیان و لشکر است.

   تعداد بازدید: 37
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 762,154
  تعداد بازدید امروز : 157
  تعداد بازدید دیروز : 1,121
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/14 12:31
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.