•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 25
   کد: 137584
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۷/۱۷


   بهره برداری از اولین ساختمان شورای اجتماعی محلات در منطقه شش

   شورای اجتماعی محلات نهادی مردمی است و هر چه مشارکت شهروندان بیشتر باشد ، خروجی این شورا کاربردی تر و ملموس تر خواهد بود.
    بهره برداری از اولین ساختمان شورای اجتماعی محلات در منطقه شش

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش ، رییس ناحیه یک منطقه شش در نشست فصلی شورای اجتماعی محلات این ناحیه که با حضور اعضا برگزار شد عنوان کرد: شوراهای اجتماعی محلات فرصت بسیار مناسبی برای مشارکت شهروندان در امور شهری است که متاسفانه هنوز بسیاری از ظرفیت های آن مغفول مانده است.
   وی ادامه داد: اعضای شورای اجتماعی محلات بایستی از دغدغه مند ترین افراد محله باشند و نسبت به حوزه خود اشراف کامل داشته باشند و با برگزاری کارگروه ها و جلسات نسبت به مشکلات و دغدغه های محله خود آگاهی پیدا نموده و آن را به مدیران شهری منتقل نمایند.
   این مقام مسئول همچنین به افتتاح اولین ساختمان شورای اجتماعی محلات در مشهد اشاره کرد و گفت با توجه به اهمیت شورا و لزوم معرفی هر چه بیشتر آن به شهروندان، مکانی در بوستان رز به این مهم اختصاص یافت و همزمان با نمایشگاه سواد رسانه ای، با حضور مسئولین شهری افتتاح و به بهره برداری رسید.
   مشاو شهردار منطقه شش و رییس ناحیه یک این منطقه ، این ساختمان را مکان مناسبی جهت تشکیل جلسات و مراجعات مردمی دانست و عنوان کرد: وجود یک مکان ثابت برای شورای اجتماعی محلات علاوه بر نظم بخشیدن به کار شورا های اجتماعی این امکان را فراهم میکند تا شهروندان در صورت نیاز به صورت مستقیم با مراجعه به این مکان بتوانند با اعضا ارتباط بگیرند و نقطه نظرات خود را انتقال دهند.
   یکی دیگر از مهمترین موضوعاتی که در این جلسه مطرح گردید : برگزاری جلساتی هدفمند تر و کسب آمادگی بیشتر اعضا برای حضور در جلسات بود که در این رابطه اسدالله ابراهیم زاده یادآور شد: نماینده هر قشر از شهروندان بایستی به خوبی با ظرفیت های و پتانسیل های محله خود آشنا باشد و بتواند در جلسات نیازها و در خواست های آن قشر را مطرح نمایند.
   وی تاکید کرد: شورای اجتماعی محلات نهادی مردمی است و هر چه مشارکت شهروندان بیشتر باشد ، خروجی این شورا کاربردی تر و ملموس تر خواهد بود.
   در پایان این جلسه که در نمازخانه بوستان رز برگزار شد، هر یک از اعضا به بیان نقطه نظرات و راهکارهای خود به منظور تعالی هر چه بیشتر شورای اجتماعی محلات پرداختند.

   تعداد بازدید: 25
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 762,000
  تعداد بازدید امروز : 3
  تعداد بازدید دیروز : 1,121
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/14 12:31
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.