•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 41
   کد: 88944
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۴

   حوزه های علمیه رسالت، برند محله

   دهمین نشست شورای اجتماعی محله رسالت در محل مدرسه امام علی(ع) و با محوریت بررسی راهکار برای برپایی نمایشگاه دستاوردهای شوراهای اجتماعی محلات و ویرایش سند توسعه محله برگزار گردید.
    حوزه های علمیه رسالت، برند محله

   به گزارش پایگاه همدلی، مرتضی طهماسبی با اعلام این خبر گفت: دهه فجر نمایشگاه دستاوردهای شورای محلات مشهد برگزار خواهد شد بنابراین از اعضا خواسته شد تا به مرور ظرفیتهایی موجود در محله بپردازند. در این زمینه به اطلاعات تمام آیتم ها از جمله بزرگترین، پر جمعیت ترین و بهترین مراکز چه علمی و چه فرهنگی و چه مذهبی رجوع نمایند تا بتوان با حداکثر توان در به نمایش گذاشتن موضوع ویژگی های برجسته محله اقدام نماییم.

   رئیس ناحیه 2 منطقه3 در ادامه افزود: یکی از مهمترین نکاتی اعضای شورای این محله بر آن متفق القول بودند قراگیری تعداد بسیار زیادی حوزه علمیه و رفت و آمد طلاب در این محله بود که از منظر اعضا می تواند یکی از رئوس اصلی نمایش دهنده ظرفیت های محله باشد.
   وی به موضع گیری اعضای شورا درباره شهادت تعداد زیادی از شهیدان مدافع حرم از این محله نیز اشاره کرد و افزود: برخی از اعضا درخواست حضور یک نقاش متبهر در این نمایشگاه را داشتند تا عکس شهدای مدافع حرم را تصویرسازی نماید. همچنین می توان از اقدامات شاخص مساجد فعال این محله نیز برای انعکاس در نمایشگاه بهره جست.

   رئیس شورای اجتماعی محله رسالت به مصوبات پایانی این نشست نیز اشاره کرد و گفت: دعوت از طلاب دینی که در این محله به وفور یافت می شوند برای حضور در مدارس و به منظور یاد دادن دستورات شرعی و احکام دینی در کنار ارائه ایده ها و مطالب مناسب برای نشان دادن ظرفیت ها و دستاوردهای محله رسالت در نمایشگاه آتی از مهمترین مصوبات دهمین جلسه شورای اجتماعی محله رسالت بود که اعضا موظف به پیگیری موارد یاد شده گردیدند.

   تعداد بازدید: 41
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 761,925
  تعداد بازدید امروز : 1,049
  تعداد بازدید دیروز : 1,155
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/14 12:31
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.