•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 55
   کد: 79919
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۷/۰۵

   آنچه در جلسه شورای اجتماعی محله ثامن مطرح شد

   ششمین جلسه شورای اجتماعی محله ثامن باحضور اکثریت اعضا برگزار شد.
   آنچه در جلسه شورای اجتماعی محله ثامن مطرح شد

   به گزارش پایگاه همدلی: ششمین جلسه شورای اجتماعی محله ثامن باحضور اکثریت اعضا برگزار شد.

   در این جلسه، رئیس محترم شوراضمن خوشامد به مدیران مدارس به جهت حضور در جلسه و عرض تسلیت خدمت خانم باقرزاده به جهت از دست دادن پدر گرامیشان، ارتباط با مدارس وتعاملاتی که مدارس و به خصوص مدیران میتوانند با ارتباط دهی بهتر با ارگان ها و شهرداری در طول سال برقرار نمایند و یکسری از برنامه های مشارکتی از قبیل آموزش و .. را انجام دهند و این ارتباط باید به صورت تعاملی و تنگاتنگ برقرار باشد و تنها از شهرداری درخواست کمک و مشارکت نداشته باشند و در انتها پیشنهاد برگزاری مسابقه انشاء با موضوع اگر شهردار بودید در محله چکار میکردید برای دانش آموزان دوره راهنمایی را بیان نمودند.

   دبیر شورا: گزارش مختصری از مصوبات ماه گذشته و برنامه های دهه کرامت که در سطح محله با مشارکت شورای اجتماعی محله برگزاری گردید را بیان نمودند و درخواست ارائه پیشنهاد و راهکار در خصوص تعامل بیشتر بین مدارس و ارگانهای و به خصوص شهرداری و اعضای شورا را بیان نمودند.

   حجت السلام بهشتی(نماینده ائمه جماعات): توضیحاتی در خصوص روز زیارتی امام رضا (علیه السلام) و حضور دسته جمعی اعضای و اهالی چه پیاده و چه به صورت گروهی را پیشنهاد نمودند و در خصوص موضوع جلسه و استقبال از مهر تشکر از برنامه هایی که پارسال در مدارس انجام شده به خصوص اهداء کیف سلامت به دانش آموزان نیازمند و درخواست مداوم بودن آن و انجام آن در سال جدید به صورت گسترده تر توسط شهرداری را خواستار شدند و پیشنهاد تشویق دانش آموزان فعال و مسجدی در طول سال در حضور دسته جمعی دانش آموزان و اهالی جهت ترغیب بیشتر آنها به انجام فعالیت های فرهنگی و مذهبی و کمک خود مدیران نیز در تشویق نمره دهی در انظباط و پرورشی جهت ترغیب دانش اموزان را بیان نمودند.

   خانم باقر زاده (نماینده مدارس): گزارشی از مدارس سطح محله و معرفی مدیران مدارس و مشکلاتی که در خصوص فضاهای آموزشی در سطح محله و مدارس استیجاری وجود دارد و برای حل مشکل نیاز به تعامل و کمک خیران و آموزش پرورش و شهرداری جهت ساخت مدارس جدید در سطح محله و رفع کمبودهای موجود را بیان نمودند و در انتها پیشنهاد مشارکت در برگزاری جشن شکوفه ها درسطح مدارس محله را بیان نمودند.

   خانم محمدی (نماینده فرهیختگان): گزارشی از برنامه های اجرا شده با مشارکت شورای اجتماعی محله در دهه کرامت و تشکر از ارتباط خوب مدریان مدارس و هنرستان خیامی در برگزاری جشن های تابستانه در محله و پیشنهاد برگزاری نمایشگاه کارآفرینی و دفاع مقدس و برگزاری مسابقات متنوع به مناسبت روز همدردی با کودکان فلسطینی با مشارکت مهدها و مدارس و شورای اجتماعی و فرهنگ سرای بهرمان را بیان نمودند.

   آقای سودمند (نماینده کسبه): بازدید از مدارس در طول سال توسط اعضای شورای اجتماعی و ارتباط بیشتر با مدیران و شناسایی نقاط ضعف و قوت مدارس و معرفی مدارس فعال و مدیران نمونه و تجلیل از آنها را پیشنهاد نمودند.

   خانم گنابادی (کارشناس بهداشت): انتقاد از عدم همکاری پایگاه های بسیج سطح محله با مرکز بهداشت و اعلام آمادگی مرکز بهداشت جهت اعزام مربی جهت آموزش در مدارس و مساجد و آشنایی و همکاری دوجانبه را پیشنهاد نمودند.

   خانم خراشادی زاده (مدیر مدرسه طلیعه): تشکر از برنامه های شهرداری در سال تحصیلی در مدارس سطح محله و به خصوص جشن تکلیف دانش آموزان... و پیشنهاد برگزاری دوره های آموزشی در طول سال تحصیلی در تمام زمینه ها برای دانش آموزان و اولیاء بیان نمودند.

   خانم گلستانی (نماینده بانوان): پیشنهاد اهداء بسته های لوازم تحریر بین دانش آموزان نیازمند و اهداء هدیه به دانش آموزان سادات مدارس.

   تعداد بازدید: 55
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 762,003
  تعداد بازدید امروز : 6
  تعداد بازدید دیروز : 1,121
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/14 12:31
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.