•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 94
   کد: 78132
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۶/۱۱
   با تدبیر شورای اجتماعی محله سیس آباد برگزار شد؛

   همایش ریحانه ها

   همایش ریحانه ها به همت شورای اجتماعی محله سیس آباد در حوزه علمیه الزهرا واقع در رسالت شمالی 91 خیابان شهدا 7 در روز یکشنبه 25مرداد94 برگزار گردید.
   همایش ریحانه ها

   به گزارش پایگاه همدلی، سرکار خانم یزدانی مدیر حوزه علمیه الزهرا ،ضمن تبریک میلاد حضرت معصومه (س)، هدف از برگزاری این برنامه را تجلیل از بانوان و دختران فعال در عرصه فرهنگی و دینی برمبنای ترویج سبک زندگی اسلامی بیان نمود. 

   وی با اشاره به اینکه زنان با توجه به نقش مادری و محوری خود در خانواده در صورت انس با قرآن تلاوت با قرآن و عمل به قرآن می‌توانند فرزندان بهتری تربیت کنند و دختران هم با الگو پذیری از آموزه های دینی و سبک زندگی اسلامی می توانند به ترویج بیشتر آموزه های صحیح زندگی دامن بزنند، گفت: این زنان و دختران ، سبک زندگی قرآنی و دینی را به هم آمیخته و آموزه‌های خود را در جریان زندگی عملیاتی می‌کنند. برخی از این بانون فعالیتهای تبلیغی و ترویجی سبک زندگی را در محلات و محافل خانگی برعهده داشته اند که خود باعث ارتقاء دیگر فعالیتهای قرآنی و دینی در محلات ناحیه دو شهرداری منطقه سه شده است.

    

   همچنین خانم یزدانی در بخشی از صحبتهای خود به الگو پذیری از سیره ائمه اطهارخصوصا زندگی حضرت معصومه (ع) و حضرت فاطمه (س) اشاراتی نمود و کمرنگ شدن عفاف و حجاب و منش سبک زندگی دینی در جامعه امروز را به علت فاصله گرفتن خانوده ها از سیره ائمه اطهار و عدم آگاهی به جوانان بیان نمود و از جمله وظایف زنان فعال فرهنگی و قرآنی دانست تا در ترویج هرچه بیشتر این موضوع تلاش بیشتری نمایند.

   تعداد بازدید: 94
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 762,166
  تعداد بازدید امروز : 169
  تعداد بازدید دیروز : 1,121
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/14 12:31
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.