•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 55
   کد: 76836
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
   شهردار منطقه سه اظهار داشت؛

   نسخه کارگروه صدف عفاف محله شهریاری برای همه شهر

   در راستای اجرایی کردن مصوبه شورای اجتماعی محله شهید شهریاری که با استقبال و مطالبه سه شورای محله شهیدان احمدی روشن، علیمحمدی و مهرگان نیز همراه شد اولین جلسه کارگروه صدف عفاف محله در ناحیه چهار برگزار گردید.
   نسخه کارگروه صدف عفاف محله شهریاری برای همه شهر

   به گزارش پایگاه همدلی، علی یوسف زاده در این باره به موضوع وضعیت نامناسب تبلیغات منافی عفت عمومی برخی آرایشگاه ها اشاره کرد و گفت: یکی از موضوعات معتنابه امروز در جامعه ما بحث عفاف و حجاب و نهی از منکر است. متاسفانه تبلیغات محیطی بسیاری از آرایشگاه های زنانه منافی عفت عمومی جامعه است و باید اقدام عاجل در این خصوص صورت می پذیرفت که این مهم را اعضای شورای اجتماع محله شهید شهریاری و اهالی قرقی اولین بار به صورت جدی پیگیری نمودند.

   شهردار منطقه سه به اقدامات صورت گرفته برای حل این مسئله پرداخت و خاطرنشان ساخت: حل این مسئله با مداخله شورای اجتماعی محله و حوزه فرهنگی و اجتماعی ناحیه چهار منطقه سه مختوم به برگزاری جلسه ای با حضور نماینده نیروی انتظامی، رئیس اتحادیه صنف آرایشگاه های بانوان، نماینده اتاق اصناف شهرستان و شد که با توجه به مضمون این جلسه، مورد استقبال قرار گرفت.

   علی یوسف زاده در ادامه خاطرنشان ساخت: حوزه فرهنگی و اجتماعی ناحیه چهار نیز با ارائه گزارشی از تعداد و تصاویر و نیز نقشه پراکنش واحدهای صنفی آرایشگاه های زنانه این محدوده در خصوص لزوم ساماندهی و نیز جمع آوری تصاویر مبتذل و خلاف شئون اسلامی و عرف تاکید نمود و از متولیان درخواست پیگیری فوری داشت.

   وی در پایان به نتایج این جلسه که هفته گذشته برگزار شد، اشاره کرد و گفت: مقرر گردید که این موضوع برای تمام آرایشگاه های سطح شهر در دستورکار مشترک اتحادیه و اداره اماکن قرار گیرد و در گام اول با تعیین بازرس ویژه اتحادیه در این محدوده نسبت به بازرسی از تمامی این واحدها و نیز اخطار جمع آوری تبلیغات محیطی و ارائه مهلت زمانی جهت اخذ مجوز (واحدهای غیر مجاز) اقدام نمایند. همچنین مکاتبه ای با اداره اماکن صورت پذیرد تا سریعاً به این موضوع رسیدگی شود.

   گفتنی است تا لحظه تنظیم خبر، بازرسی از آرایشگاه های این محدوده به عمل آمده که علاوه بر نداشن مجوز کار، اخطار برای جمع آوری تبلیغات نامناسب آنها داده شده است و پرونده عدم دارابودن مجوز کاری نیز در دست پیگیری حقوقی است.

   تعداد بازدید: 55
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 761,918
  تعداد بازدید امروز : 1,042
  تعداد بازدید دیروز : 1,155
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/14 12:31
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.