•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 63
   کد: 76724
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
   تشکیل نخستین گروه جهادی محلی در محله شهید شهریاری؛

   از مردم با مردم و برای مردم

   نخستین گروه جهادی محله در ناحیه چهار منطقه سه در راستای خدمات رسانی عمرانی و فرهنگی رایگان به محله آغاز به کار نمود.
   از مردم با مردم و برای مردم

   به گزارش پایگاه همدلی، مجتبی قره باغی رئیس ناحیه چهار منطقه سه درباره این خبر توضیح داد: در راستای پیگیری مصوبات و مطالبات مردمی و نیز با توجه به پنجمین جلسه شورای اجتماعی محله شهید شهریاری و نیز جلسه پرسش و پاسخی که به همراه اعضای شورای اجتماعی در مسجد قرقی برگزار گردید حمایت جدی شورا از نخستین گروه جهادی محله اعلام گردید.

   وی افزود: این اقدام با هدف ارائه خدمات عمرانی فرهنگی به شهروندان توسط گروه جهادی مسجد جامع قرقی از طریق رایزنی با خیرین و مالکین املاک در مسیر خیابان و باتوجه به طرح هادی به صورت خودجوش و بدون تحمیل بار مالی برای محله و مسجد موجب تعریض و تخریب برخی دیوارکشی هایی که در مسیر خیابان قرار داشتند گردید.

   رئیس شوراهای اجتماعی محلات ناحیه 4 منطقه سه در ادامه خاطرنشان ساخت: نکته قابل توجه در این گروه جهادی حضور بیش از 70 نفر از جوانان محله در روزهای تعطیل هفته بدون دریافت هزینه برای اقدام به تخریب و دیوارکشی منازل مذکور است که این حرکت در نوع خود در بین محلات بی بدیل است.

   قره باغی درباره هزینه های مرتبط با این اقدام شهروندان نیز گفت: تمامی هزینه های عقب نشینی و مصالح جدید برای دیوار کشی توسط مالک و در برخی موارد نیز توسط خیرین محلی پرداخت می گردد که این مشارکت جدی شهروندان در بافت تازه به شهر ملحق شده قرقی ستودنی است.

   شایان ذکر است که علاوه بر اقدامات عمرانی ساختمانی این گروه های جهادی در برنامه های مناسبتی نیز در قالب تیم های متعدد نسبت به ارائه خدمات به نمازگزاران در مسجد و نیز کمک به نیازمندان محله و حتی نظافت محله اقدام می کنند.

   تعداد بازدید: 63
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 762,089
  تعداد بازدید امروز : 92
  تعداد بازدید دیروز : 1,121
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/14 12:31
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.