•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 103
   کد: 76516
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۵/۲۴

   راه اندازی پایگاه سبک زندگی ولایی

   اولین جلسه کارگروه های ازدواج آسان و اقتصاد مقاومتی در محلات طبرسی شمالی، سیس آباد، دروی و رسالت برگزار گردید.
   راه اندازی پایگاه سبک زندگی ولایی

   به گزارش پایگاه همدلی، مرتضی طهماسبی با اعلام این خبر گفت: در راستای فرمایش مقام معظم رهبری درباره تسهیل ازدواج و مقابله با تصورات و سنت‌های غلط در مورد ازدواج که بعضاً بسیار دست‌‌وپاگیر است و مانعی بر سر راه ازدواج جوان‌ها است؛ و همچنین تاکید معظم له درباره حمایت از تولید داخل و توقیت اقتصاد مقاومتی شوراهای اجتماعی محلات ناحیه دو منطقه سه در اقدامی مشترک مبادرت به برگزاری کارگرو های ازدواج آسان و اقتصاد مقاومتی در محلات نمودند.

   وی افزود: در نخستین جلسات برگزار شده در محلات، اعضای کارگروه ها خواستار ایجاد پایگاه سبک زندگی ولایی شدند که از منظر آنها مساجد بهترین مکان برای ایجاد چنین پایگاه هایی تشخیص داده شد.

   رئیس شوراهای اجتماعی ناحیه دو منطقه سه در ادامه به شیوه راه اندازی پایگاه سبک زندگی ولایی پرداخت و گفت: با نظر اعضا بنا شد تا در این پایگاه تعدادی از معتمدین محله در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان، مستقر شوند و پس از تحقیقات لازم اقدام به معرفی همسر هم کفو به خانواده های جوانان محله نمایند.

   وی همچنین به ارائه مشاوره دینی در مساجد و توسط ائمه جماعات به عنوانی یکی دیگر از راههای ترویج ازدواج آسان اشاره کرد و گفت: مشاوره جهت ازدواج آسان برای خانواده ها و ترویج سبک زندگی اسلامی برای جوانان در مساجد و با کمک ائمه جماعات یکی از راهکارهای مفید برای گسترش ازدواج آسان است.

   طهماسبی در پایان نیز برگزاری کارگاه های معیارهای صحیح انتخاب همسر ویژه پسران را نیز از دیگر راهکارهای افزایش ازدواج آسان عنوان نمود که اعضا درباره آن به جمع بندی رسیدند.

   تعداد بازدید: 103
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 761,924
  تعداد بازدید امروز : 1,048
  تعداد بازدید دیروز : 1,155
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/14 12:31
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.