•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 53
   کد: 75573
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۵/۱۳

   کیفی سازی جلسات شورا با آموزش سبک زندگی ایرانی و اسلامی

   کیفی سازی جلسات شورا با هدف افزایش سطح آگاهی اعضا در دستور کار فرهنگی و اجتماعی ناحیه چهار منطقه سه قرار گرفت.
   کیفی سازی جلسات شورا با آموزش سبک زندگی ایرانی و اسلامی

   به گزارش پایگاه همدلی، در این اقدام که مخصوص اعضای شورای اجتماعی محلات انجام پذیرفت، منزل شهید کشمیری، مسجد فاطمه الزهرا(س)، مسجد حضرت خدیجه(س) و مسجد حضرت رقیه(س) به عنوان چهار مکان برگزاری جلسات شورای اجتماعی محلات احمدی روشن، شهید شهریاری، شهید علیمحمدی و مهرگان در اکران کلیپ های سبک زندگی مشارکت داشته اند.
   مجتبی قره باغی رئیس ناحیه چهار منطقه سه در این باره گفت: تمرکز منطقه سه شهرداری مشهد بر موضوع سبک زندگی ایرانی و اسلامی نیاز به آموزش های مرتبط با این موضوع را دو چندان نموده است و از این رو بنا شد تا در جلسات شورا برای آگاه سازی اعضا اکران کلیپ های مرتبط با سبک زندگی در دستور کار قرار گیرد.

   وی درباره اهداف این اقدام نیز تصریح کرد: تغییر نگرش و ایجاد حساسیت برای شناخت فرصت های محله در قالب آموزش های تصویری که یکی از شایع ترین شیوه های انتقال مفاهیم است از جمله اهداف این اقدام بوده است که بیش از 100 نفر از اعضای شورا به عنوان بدنه انتقال دهنده این مفاهیم به شهروندان از آن بهره جستند.

   رئیس شوراهای اجتماعی محلات ناحیه چهار به دیگر اقدام برجسته این ناحیه در آموزش اعضا اشاره کرد و گفت: همچنین با برنامه ریزی انجام شده برای کیفی سازی جلسات شورا بنا داریم اساتیدی آشنا به بحث سبک زندگی را به جلسات دعوت نماییم تا طرح تبیین و توضیح سبک زندگی در جلسات شورای اجتماعی بپردازد.

   وی مشارکت شوراهای اجتماعی محلات ناحیه چهار با مرکز فرهنگی رسالت در برپایی پاتوق های مردمی برای جوانان و نوجوانان محلی را از دیگر اقدامات شاخص ناحیه خود در ماه گذشته دانست و ابراز امیدواری کرد که روند شتابان شهروندسازی در محلات تازه ملحق شده به شهر ناحیه 4 با سرعت بیشتری ادامه یابد.

   تعداد بازدید: 53
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 762,162
  تعداد بازدید امروز : 165
  تعداد بازدید دیروز : 1,121
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/14 12:31
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.