•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 125
   کد: 71764
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

   اعلام "خواهرخواندگی" محله بهشت و محله شهید باهنر

   به ابتکار شوراهای محلات منطقه یک، سومین جلسات شوراها با رویکرد حضور در مناطق دیگر و بازدید از محلات آن مناطق صورت گرفت.
   اعلام "خواهرخواندگی" محله بهشت و محله شهید باهنر

   ساسان نورین مقدم شهردار منطقه یک از خواهرخواندگی محله بهشت از منطقه یک با محله شهید باهنر از منطقه 6 خبر داد.

   نورین مقدم اظهار داشت: به ابتکار شوراهای محلات منطقه یک، سومین جلسات شوراها با رویکرد حضور در مناطق دیگر و بازدید از محلات آن مناطق صورت گرفت.

   ایشان خاطرنشان ساخت: پیرو این موضوع، اعضای محلات احمدآباد و بهشت باحضور در محله شهید باهنر، از سطح محله بازدید به عمل آورده و از نزدیک با مسائل و معضلات این محله از محلات کمتر برخوردار از شهربهشت آشنا شدند.

   وی افزود: همزمان با اجرای طرح ارمغان سلامت و در روز سه شنبه 19 خردادماه اعضای شورای محلات بهشت و احمدآباد، ابتدا با حضور در محل حر47، مسجدالرضا(ع)، در جریان اجرای طرح ارمغان سلامت قرارگرفته و ضمن عرض خداقوت به آقای دکتر، از ایشان جهت شرکت در این امر خداپسندانه قدردانی کردند و سپس جهت بازدید از سطح محله رهسپار شدند . در این بازدید، اعضای شورا باحضور در اماکنی چون قبرستان بهشت، محله چلوها و ... از نزدیک مسائل موجود را لمس کرده و با توضیحات آقای نورمحمدی کارشناس فرهنگی ناحیه 4 منطقه 6  از بافت فرهنگی و جمعیتی این محله اطلاع حاصل کردند.

   شایان ذکراست در این بازدید مذاکراتی جهت ایجاد تعاملات گسترده تر انجام شده و با اعلام خواهر خواندگی دو محله بهشت و شهید باهنر،  این محلات ، آمادگی خود را جهت ادامه همکاری ها اعلام نمودند. در این دیدار باتوجه به بحث تبدیل قبرستان موجود در محله باهنر به بوستان و فضای سبز، نماینده کانون جوانان محلات منطقه یک نیز آمادگی خود را جهت همکاری در زمینه نقشه کشی و معماری بوستان مورد نظر اعلام نمودند.

   تعداد بازدید: 125
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 761,957
  تعداد بازدید امروز : 1,081
  تعداد بازدید دیروز : 1,155
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/14 12:31
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.