•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 62
   کد: 71658
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
   سومین نشست شورای اجتماعی محله شهید شهریاری؛

   شرکت گاز فعلا اجازه آسفالت نمی دهد

   سومین نشست شورای اجتماعی محله شهید شهریاری در مسجد جامع قرقی برگزار شد.
   شرکت گاز فعلا اجازه آسفالت نمی دهد

   در این نشست ملیحه صدری فر رابط سلامت گفت: ما به همراه گروهی از مردم در راستای کمک به ازدواج آسان جوانان، 90 درصد از جهیزیه عروسی نیازمند را فراهم کرده ایم و از اعضای شورا برای تهیه 10 درصد باقی مانده دعوت به همکاری می کنیم.
   سیدرحیم حسینی نماینده فرهیختگان نیز خواستار آن شد که حاضران درباره مسائلی چون اعتیاد و بیکاری و جرایم به عنوان دغدغه های مهم محله بیشتر تمرکز کنند.


   در ادامه، حسین حیدری مسئول رابطان دادگستری شوراهای اجتماعی محلات منطقه3 اظهار کرد: شورای اجتماعی محله شورای سازندگی است و همه اعضا و مردم باید در کنار زدن برچسب حاشیه از محله خود بکوشند و خوبی ها و زیبایی های مردم و محله را به نهادها معرفی کنند.
   وی همچنین با تاکید بر برنامه ریزی برای مقابله با موارد فساد اخلاقی و نیز گروه های منحرف اعتقادی افزود: البته خوشبختا نه در این محله به دلیل بنیه قوی اعتقادی اهالی، کمتر با این موارد روبه رو هستیم اما در هر صورت شایسته است که حواسمان به چنین مسائلی باشد.


   در نشست یادشده، مجتبی قره باغی رئیس شورا درباره وضعیت آسفالت معابر و سطل های زباله که از دغدغه های اعضا بود توضیحاتی ارائه کرد.
   وی گفت: معابر این محله و خانه ها بافت روستایی دارند و شرکت گاز با هدف تعویض لوله های گاز اجازه آسفالت نمی دهد. در باره سطل های زباله هم باید گفت که ما در اداره ناحیه4 در صدد فراهم ساختن سطل های بیشتری برای محله هستیم.


   در پایان سومین نشست شورای اجتماعی محله شهید شهریاری، برخی طرح های پیشنهادی حاضران به مصوبه تبدیل شد که از آن میان موارد زیر قابل ذکر است؛ بیان طرح و ایده با توجه به مسئولیتی که هر یک از اعضا در شورا دارند و تحویل دادن گزارش کارگروه ها با موضوع ازدواج آسان و اقتصاد مقاومتی به اداره ناحیه و شناسایی ظرفیت های محله و کارکردن روی این ظرفیت ها با پیشنهاد مصطفی عباسی دبیر شورا، حمایت از برخی برنامه های مطرح و هویت ساز در محله در قالب ایستگاه های محلی با پیشنهاد غلامرضا اسپانبر نماینده مدارس، مشارکت در طرح کارگاه های آموزشی مهدویت با پیشنهاد خسرو ضعیف نماینده تشکل ها.

   تعداد بازدید: 62
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 761,990
  تعداد بازدید امروز : 1,114
  تعداد بازدید دیروز : 1,155
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/14 12:31
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.