• پربازدید ترین گالری ها
  • بازگشت به عکس            
  •  
  • ویژه برنامه شب های دهه فجر - منطقه 3

   « مسئولان باید تلاش خود را معطوف به رفع مسائل مردم کنند تا پاسخی درخور به وفاداری و همدلی آنها با نظام داده باشند.»
   به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری مشهد، تقی زاده خامسی که در چهاردهمین گردهمایی شوراهای اجتماعی محلات منطقه 3 حضوریافته بود با اشاره به این مطلب از حضور پرشور و حماسی آحاد مردم در مراسم یوم الله 22 بهمن تقدیر نمود و افزود: حضور تماشایی شهروندان مشهدی و آحاد مردم کشورمان در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده علاقه مندی و پایبندی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد و از این وحدت و همراهی، خداوند را شاکر هستیم.
   شهردار مشهد در ادامه افزود: اگر کاستی هایی در کشور وجود دارد قطعاً به مسئولین باز می گردد و مردم این مهم را به خوبی درک کرده اند و به همین دلیل است که پای اصل نظام ایستاده اند.
   وی با تاکید بر تلاش برای رفع مسائل و مشکلات خاطرنشان ساخت: البته که ما مسئولین نیز تلاش داریم تا نواقص به کمترین حد ممکن برسد و امیدواریم با حمایت و همراهی شهروندان مشهدی، این مسیر سخت به سلامت پیموده شود و از مشکلات شهری گره گشایی شود.
   تقی زاده خامسی در پایان از بذل توجه اعضای شورای اجتماعی محلات به موضوعات شهری تقدیر نمود و بر تقویت این روند توسط مدیریت شهری تاکید نمود.
    
   شهروندان در مدیریت شهر دخیل و تاثیرگذار باشند
   در بخش دیگر این نشست نیز محمدحسین ودیعی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس نیز که در این نشست حضور یافته بود با تبریک روز 22 بهمن در سخنانی اظهار داشت: حرکت عظیم مردم ایران در سراسر کشور بار دیگر وحدت و همدلی ملتی را نشان داد که بر آرمان های بهمن 57 پایدار هستند.
   وی با بیان اینکه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی واژه های کلیدی در شعارهای مردمی از زمان انقلاب تا به امروز بوده است، افزود: مردم به این جمع‌بندی رسیده بودند که نظام سلطنتی اصلاح ناپذیر است و این 3 کلمه کلیدی با قراین مشخصی در جامعه باید مستقر و اجرا شود.
   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد از عزم راسخ پنجمین دوره مدیریت شهری برای داشتن شهری آباد، بانشاط و باامید خبرداد و افزود: شهر هوشمند، شهروند محور و شهر امید و شهر زندگی جزو راهبردهای مختلفی هستند که در این دوره برای پایتخت معنوی ایران اسلامی ترسیم شده و به آنها خواهیم پرداخت.
   ودیعی در اشاره به موضوع شهر شهروند محور، گفت: شهروند محوری به این معناست که شهروندان باید در مدیریت شهر دخیل باشند و تاثیرگذار؛ شناخت مشکلات مناطق و به دست آوردن نظرات ساکنان آن یکی از راهکارها و برنامه های عملیاتی این دوره از مدیریت شهری است.
   ودیعی در پایان نقش مردم در مدیریت شهر را بسیار حائز اهمیت خواند و گفت: مجموعه شورا و شهرداری دست یاری به سوی شهروندان دراز میکند و نیازمند یاری ایشان برای بهبود ارائه خدمات است.
    
   به دنبال تقویت جایگاه شوراهای اجتماعی محلات هستیم
   همچنین شهناز رمارم عضو شورای اسلامی شهر و کمیته نظارتی منطقه 3 در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب گفت: خدا را شاکر هستیم که خادمان مردمی هستیم که با افتخار آفرینی در حماسه های ملی مانند 22 بهمن ارادت و پایبندی خود به نظام جمهوری اسلامی را به اثبات رسانده اند.
   وی با تاکید بر اینکه مشی شورای پنجم پیروی از مواضع و موازین تعیین شده توسط مقام معظم رهبری است درباره ی نحوه عملکرد شورای پنجم تصریح کرد: بنا نیست تغییر اعضای شورا منحصراً جابه جایی افراد باشد، بلکه تغییر رویکرد و انجام کارهای بنیادین مدنظر است که امیدواریم این مهم در شورای پنجم به بهترین نحوی محقق شود.
   عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر به موضوع تقسیم بندی های آتی در شهرداری نیز گریزی زد و در این باره گفت: یکی از مهمترین دلایل تقسیم بندی های جدید در شهر بهبود کیفیت خدمت رسانی است که این امر با توجه به وسعت و جمعیت برخی مناطق از جمله همین منطقه 3 بسیار ضروری بود و به زودی محقق خواهد شد.
   شهناز رمارم در پایان با اشاره به جایگاه ویژه شوراهای اجتماعی محلات در بهبود کیفیت مدیریت شهری گفت: از اینکه شما را در کنار خود به عنوان بازوی توانمند انتقال مسائل و راهکارهای مرتبط با آن در شهر داریم بسیار خرسندیم و تمام تلاش خود را معطوف به این خواهیم کرد تا علاوه بر حفظ ساختار شوراهای اجتماعی محلات در ایجاد سازوکارهایی برای تقویت جایگاه شوراهای اجتماعی محلات به عنوان بازوی توانمند مدیریت شهری کوشا باشیم. 
   شهردار مشهد و اعضای شورای شهر در بخش دیگر این نشست، با پاسداشت یاد و خاطره شهید امرالله بربری از شهدای انقلاب اسلامی، از مادر شهید تکریم نمودند.
   همچنین به 30 عضو برگزیده شوراهای اجتماعی محلات منطقه 3 نیز به رسم یادبود تندیس و هدایایی توسط میهمانان تقدیم گردید.
   چهاردهمین گردهمایی اعضای شوراهای اجتماعی محلات منطقه 3 با انجام برنامه های متنوع مانند اجرای موسیقی سنتی، گروه سرود کودکان مهدکودک آوای فاخته و سخنرانی حجت الاسلام مافی نژاد و پخش کلیپ دستاوردهای شوراها پایان یافت.

 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 761,906
  تعداد بازدید امروز : 1,030
  تعداد بازدید دیروز : 1,155
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/14 12:31
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.