شنبه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۰۲ ۱۰۲
طبقه بندی:
  • محله
  • دبیرخانه
چچ
بازدید رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد از محله «22 بهمن»

بازدید رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد از محله «22 بهمن»

رمضانعلی فیضی، رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد از دو شهرک "شهید بهشتی" و "پردیس" در محله 22 بهمن (اسوه‌های دفاع مقدس) بازدید کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد، رمضانعلی فیضی، رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد به همراه مهدیه یاوری، سرپرست اداره شوراهای اجتماعی محلات، مسئولان شهرداری منطقه ۶ و اعضای شورای اجتماعی محله ۲۲ بهمن (اسوه‌های دفاع مقدس ) 31 مرداد ماه از دو شهرک "شهید بهشتی" و "پردیس" بازدید کردند و به‌منظور آگاهی از مهم‌ترین معضلات و مشکلات این دو شهرک با ساکنان آن‌ها به گفت‌وگو پرداختند.

 

رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهد در این بازدید با بیان اینکه ساکنان دو شهرک "شهید بهشتی" و "پردیس" از اسوه‌های صبر  و مقاومت در دفاع مقدس هستند که از زمان جنگ تحمیلی به مشهد مهاجرت کرده‌اند، گفت: وضعیت دو شهرک "شهید بهشتی" و "پردیس" در محله 22 بهمن به عنوان یکی از مشکلات تاریخی شهر مشهد محسوب می‌شود و شورای پنجم شهر و شهرداری مشهد تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا مشکلات این دو شهرک را برطرف کند.

 

وی افزود: خدمت و رسیدگی به وضعیت دو شهرک شهید بهشتی و پردیس را در اولویت کار خود قرار می‌دهیم و اجرای پروژه‌های موردنیاز اهالی این محله از جمله پل غیر همسطح بلوار مصلی، را به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد.

فیضی خاطرنشان کرد: ما در محله 22 بهمن نیازمند مشارکت و همراهی بیشتر شورای اجتماعی محله و ساکنان دو شهرک شهید بهشتی و پردیس با شهرداری منطقه 6 و شورای شهرهستیم تا بتوانیم به سرعت این محله ساماندهی کنیم.

 

 

 

فهرست طبقات