یکشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۹ ۶۰۶
طبقه بندی: دبیرخانه
چچ
2LHYp9mH4oCM2KfZhtiv2KfYstmKINmG2K7Ys9iq2YrZhiDYs9in2YXYp9mG2YcgwqvYq9io2KrigIzZhtin2YUg2KfZhNmD2KrYsdmI2YbZitmDwrsg2YXYrNin2YXYuSDYr9in2YjYt9mE2KjZiiDYtNmI2LHYp9mH2KfZiiDYp9is2KrZhdin2LnZiiDZhdit2YTYp9iq

سرپرست اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد خبرداد:

راه‌اندازی نخستین سامانه «ثبت‌نام الکترونیک» مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات

سرپرست اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: با توجه به اهمیت گام دوم تشکیل مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات برای اولین بار سامانه ثبت‌نام الکترونیک داوطلبین از امروز در دسترس کاربران قرار گرفت.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد، رضا دانایی سیج با اعلام این خبر افزود: این اداره با بررسی مشکلاتی که در گام اول تشکیل این مجامع وجود داشت با هدف بهبود فرآیند ثبت نام و به منظور سهولت در دسترسی متقاضیان همچنین در راستای تحقق شعار «مشهد شهر هوشمند» تصمیم به راه اندازی نخستین سامانه ثبت‌نام الکترونیک مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات گرفت.

 

دانایی ادامه داد: متقاضیان عضویت در گام دوم تشکیل مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات مشهد می توانند از 23 الی 29 تیرماه با مراجعه به سامانه http://yon.ir/sabtnum برای ثبت‌نام در این دوره اقدام نمایند.

 

وی افزود: متقاضیان می توانند پس از درج اطلاعات خود در این سامانه و اطمینان از صحت و تایید ثبت آن، کد رهگیری خود را برای عضویت در مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات دریافت کنند.

 

سرپرست اجتماعی مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد با بیان اینکه ثبت‌نام گام دوم تشکیل مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی 38 محله مشهد، از 15 تیرماه آغاز و تا 29 تیرماه ادامه دارد، خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند علاوه بر سامانه معرفی شده با مراجعه حضوری به ادارات اجتماعی فرهنگی شهرداری‌های مناطق سیزده‌گانه مشهد برای ثبت‌نام در این دوره اقدام نمایند.

 

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.7236806551615
Qt: 2.921403169632