دوشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۳ ۳۷
طبقه بندی: دبیرخانه
چچ
2YfYr9mBINin2LXZhNmKINmF2Kcg2KzZhNioINmF2LTYp9ix2YPYqiDZhdix2K/ZhSDYr9ixINin2YXZiNixINi02YfYsdmKINin2LPYqiA=

معاون فرهنگی شهردار مشهد در آیین افتتاح طرح محله ما:

هدف اصلی ما جلب مشارکت مردم در امور شهری است

معاون و رییس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: طرح ‌محله ما می‌تواند پل ارتباطی میان مردم و مدیریت شهری باشد، این طرح می‌تواند بستری برای تحقق نظرات و مشارکت مردمی را فراهم سازد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد، مهدی زارعی، ، 9 تیرماه در مراسم آغاز اجرای طرح "محله ما" که با حضور شهردار،  رییس و جمعی از اعضای شورای شهر، معاون و رییس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد و مدیران شهری برگزار شد، «محله ما» را پروژه‌ای با هدف تحقق شعار مشارکت شهروندان در مدیریت شهری دانست و اظهار کرد: این پروژه چندین بار در سال‌های گذشته به صورت محدود مورد سنجش و آزمون و خطا قرار گرفته است تا بتوانم مشکلات اجرایی احتمالی آن را برطرف کنیم.

 

وی افزود: وارد کردن مردم به مسیری که شاید تخصص کافی در آن ندارند و تاکنون مدیریت شهری به تنهایی هدایت آن را بر عهده داشته، کار دشواری است اما این موضوع باید از نقطه‌ای آغاز شود.

 

معاون و رییس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد تصریح کرد: طرح ‌محله ما می‌تواند پل ارتباطی میان مردم و مدیریت شهری باشد، این طرح می‌تواند بستری برای تحقق نظرات و مشارکت مردمی را فراهم سازد.

 

زارعی اضافه کرد: بازدید میدانی از ۱۳۸ محدوده پیشنهادی و اولویت‌بندی محدوده‌ها، برگزاری جلسات با مناطق هدف و انتخاب ۴۴ محله هدف در گام نخست، از جمله اقدامات صورت گرفته در این طرح است.

 

 وی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم به واسطه طرح‌ «محله ما» کاری ارزشمند،‌ ماندگار و اثربخش در ۱۷۱ محله مشهد مقدس به ثمر برسانیم.

آدرس کوتاه شده: