یکشنبه, ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۰ ۳۵
طبقه بندی: دبیرخانه
چچ
2YXZh9mF4oCM2KrYsdmK2YYg2KfYrtio2KfYsSDYtNmI2LHYp9mH2KfZiiDYp9is2KrZhdin2LnZiiDZhdit2YTYp9iqINiv2LEg2YfZgdiq2YfigIzYp9mKINmD2Ycg2q/YsNi02Ko=

مهم‌ترین اخبار شوراهای اجتماعی محلات در هفته‌ای که گذشت

انتصاب سرپرست جدید اداره شوراهای اجتماعی محلات و بازدید محمدرضا حیدری، رییس شورای اسلامی شهر مشهد از این اداره را می‌توان مهم‌ترین رویدادهای خبری شوراهای اجتماعی محلات در هفته گذشته دانست.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد، در ادامه بخشی از اخبار و رویدادهای شوراهای اجتماعی محلات را از یکم الی 6 تیرماه مرور می‌کنیم. 


بازدید رییس شورای شهر مشهد از اداره شوراهای اجتماعی محلات

 

محمدرضا حیدری یکم تیرماه از اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد بازدید کرد‌ و در گفت‌وگو با کارشناسان این اداره، در جریان آخرین اقدامات این مجموعه قرار گرفت.

 

بررسی و تدقیق طرح «محله ما» در مناطق 13گانه مشهد

 

سلسله نشست‌های هم‌اندیشی به منظور بررسی و تدقیق محدوده‌های طرح محله ما در مناطق 13گانه مشهد به منظور ارائه راهکار برای اجرای مطلوب این پروژه در مناطق با حضور کارشناسان اداره شوراهای اجتماعی محلات و مسئولان شهرداری‌های مناطق برگزار شد.

 

سرپرست جدید اداره شوراهای اجتماعی محلات معرفی شد

 

طی حکمی، مهدیه یاوری، معاون اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد، در 6 تیرماه به عنوان سرپرست این اداره منصوب شد.

 

 

با مشارکت شوراهای اجتماعی محلات منطقه ۱۱

ورزشکاران خراسان رضوی در گرامیداشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر رکاب زدند

 

حدود ۴۰۰ نفر از ورزشکاران خراسان رضوی و قهرمانان تیم ملی و جوانان شورای اجتماعی محلات منطقه ۱۱ شهرداری مشهد 6 تیرماه با در دست داشتن پرچم ایران و پیام‌های مرتبط با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در این شهر رکاب زدند.

 

آغاز کار دو شورای اجتماعی جدید در محلات پایین خیابان و محمدآباد

 

نخستین جلسه شورای اجتماعی جدید محله پایین خیابان پس از برگزاری انتخابات مجمع داوطلبی شورای اجتماعی این محله در اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه ثامن برگزار شد. در این جلسه آموزش مهارت‌های شهروندی" و "افزایش رضایت اهالی ساکن محله" به عنوان رویکرد اصلی ‌شورای اجتماعی این محله  در سال ۹۸ تعیین شد.

همچنین اولین جلسه مشترک اعضای جدید و قدیم شورای اجتماعی محله محمدآباد، منطقه 6 پس برگزاری انتخابات مجمع داوطلبی شورای اجتماعی این محله با موضوع بررسی مشکلات و معضلات محله، تبادل تجربیات و استفاده از ظرفیت‌های حقیقی و حقوقی برگزار شد.

آدرس کوتاه شده: