شنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳ ۷۳
طبقه بندی:
  • کلاته برفی
  • دبیرخانه
چچ
2KrZgtiv2YrYsSDYp9i52LbYp9mKINi02YjYsdin2YrigIwg2KfYrNiq2YXYp9i52Yog2YXYrdmE2Ycg2YfYp9iq2YEg2KfYsiDYs9in2LLZhdin2YYg2KfYqtmI2KjZiNiz4oCM2LHYp9mG2Yo=

تقدیر اعضای شورای‌ اجتماعی محله هاتف از سازمان اتوبوس‌رانی

تعدادی از اعضای شورای‌اجتماعی محله هاتف با حضور در دفتر مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی مشهد از زحمات این نهاد در ارائه خدمات حمل‌ونقل عمومی به ساکنان خیابان شهید کاشانی، بیهقی و هاتف تقدیر کردند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره شوراهای اجتماعی محلات مشهد، به دنبال راه‌اندازی خطوط بی‌آر‌تی که از خیابان و بولوار طبرسی عبور می‌کنند و همچنین ون و اتوبوس‌هایی که در طول مسیر خیابان بهجت مسافر جابه‌جا می‌کنند، سال‌های زیادی بود که اهالی خیابان کاشانی از وجود حمل‌ونقل عمومی محروم شده بودند. آن هم به این دلیل که از 2 طرف به خطوط حمل‌ونقل عمومی وصل می‌شدند. این موضوع مشکلات زیادی ایجاد کرده بود که با پیگیری‌های اعضای شورای اجتماعی محله هاتف و همکاری سازمان اتوبوس‌رانی مشهد بالاخره اتوبوس به این محله هم آمد.

 

در این نشست اعضا از زحمات حسینی‌پویا مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی مشهد و همچنین خورشائی معاون برنامه‌ریزی این سازمان تقدیر کردند و خواستار افزایش تعداد اتوبوس‌های آن شدند.

 

آن‌طور که خورشائی گفت، اتوبوس‌های خط 43 به زودی افزایش خواهد یافت. همچنین تعدادی ون جدید نیز در این مسیر به کار گرفته می‌شود.

 

گفتنی است؛ خط 43 از پایانه شهید هاشمی‌نژاد حرکت و بعد از طی مسیر و جابه‌جایی مسافر از چهارراه عشرت‌آباد و زرینه به خیابان کاشانی می‌آید و از این خیابان هم در طول خیابان‌های هاتف، بیهقی، کامیاب و تقاطع شهید گمنام، ابوریحان و وحید جابه‌جایی مسافر را تا شهید قربانی ادامه می‌دهد. همچنین در مسیر برگشت این اتوبوس بعد از حرکت از خیابان‌های شهید محراب و گذر از خیابان وحید، ابوریحان، چهارراه مقدم و کامیاب وارد خیابان کاشانی شده و در ادامه به چهارراه شهدا، چهارراه خسروی و در نهایت پایانه شهید هاشمی‌نژاد می‌رسد.


منبع: شهرآرا محله

 

آدرس کوتاه شده: