سه شنبه, ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۱۱ ۳۷
طبقه بندی: دبیرخانه
چچ
2YbYtNiz2Kog2YfZheKAjNin2YbYr9mK2LTZiiDYtNmI2LHYp9mH2KfZiiDYp9is2KrZhdin2LnZiiDZhdit2YTYp9iqINio2KcgINi02YfYsdii2LHYp9mF2K3ZhNmHINio2LHar9iy2KfYsSDYtNiv

نشست هم‌اندیشی شوراهای اجتماعی محلات با شهرآرامحله برگزار شد

نشست هم‌اندیشی رییس و دبیران شوراهای اجتماعی محلات مناطق ۱۳گانه مشهد با سردبیر و هیات تحریریه شهرآرا محله با موضوع افزایش تعامل و همکاری در حوزه مستندسازی و اطلاع رسانی در محلات مشهد برگزار شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره شوراهای اجتماعی محلات مشهد، مجتبی منتظری، رییس اداره شوراهای اجتماعی محلات مشهد در این نشست که هشتم اردیبهشت ماه به میزبانی شهرداری منطقه 7 برگزار شد، اظهار کرد: کارکرد اصلی شهرآرامحله اطلاع رسانی، هویت‌سازی، نشر اندیشه تعامل محله‌ای است و از طرفی شوراهای اجتماعی محلات نیز در راستای مفهوم مشارکت و همیاری شهروندان تلاش می‌کنند.

 

وی افزود: تمام تلاش ما این است که شهروندان را از خمودگی و بی تفاوتی نسبت به محیط پیرامون نجات دهیم.

 

منتظری تصریح کرد: اطلاع رسانی در زمینه فراخوان عضویت در مجمع داوطلبان شوراهای اجتماعی محلات فرصت مغتنمی برای افزایش تعامل میان شوراهای اجتماعی محلات و شهرآرامحله در مناطق ۱۳گانه مشهد است.

 

رضا سلیمان نوری، سردبیر شهرآرا محله نیز در این نشست عنوان کرد: شهرآرا محله می‌تواند به عنوان بازوی اجرایی شوراهای اجتماعی محلات در حوزه اطلاع رسانی عمل نماید.

 

وی عنوان کرد: شوراهای اجتماعی محلات و شهرآرا محله هر دو یک هدف را دنبال می‌کنند، بنابراین ما باید در کنار یکدیگر در یک راستا تلاش کنیم.


سلیمان نوری در ادامه بر ضرورت اهتمام و پرداختن شهرآرا محله به دستاوردهای شوراهای اجتماعی محلات مناطق ۱۳گانه مشهد در گزارشات خود تاکید کرد.

آدرس کوتاه شده: