جمعه, ۱۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۷:۳۳ ۱۳۵
طبقه بندی: دبیرخانه
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2YPYp9ix2q/Yp9mHINiq2LPZh9mK2YTigIzar9ix2Yog2KfYrNiq2YXYp9i52Yog2K/YsSDZgdix2YfZhtqv4oCM2LPYsdin2Yog2LrYr9mK2LE=

به همت معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد:

برگزاری کارگاه تسهیل‌گری اجتماعی در فرهنگ‌سرای غدیر

کارگاه تسهیل‌گری اجتماعی به منظور آموزش راه های برقراری ارتباط با جامعه ویژه فعالین حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی شهر باحضور دکتر سیامک زند رضوی در فرهنگ‌سرای غدیر برگزار می شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد معاونت اجتماعی و مشارکت های این سازمان در راستای نیل به اهداف سازمانی خود مبنی بر توانمندسازی بدنه و فعالین حوزه اجتماعی و فرهنگی شهر کارگاه تسهیل‌گری اجتماعی با موضوع «آشنایی با فعالیت‌های اجتماع محور متکی بر پژوهش‌های مشارکتی» برگزار می‌کند.

این کارگاه با هدف آموزش شبکه‌سازی و فرایند تسهیل‌گری در سطح محلات، شناخت و کنترل بحران‌های اجتماعی ناشی از ایجاد موقعیت‌های ناگهانی از روز شنبه مورخ 14 مهر تا سه‌شنبه 17 مهرماه در فرهنگ‌سرای غدیر شهرداری مشهد برگزار می‌شود.

 

 

شایان ذکر است مدرس این دوره دکتر سیامک زند رضوی استادیار بازنشسته گروه علوم اجتماعی دانشگاه شهید باهنر کرمان، عضو هیات مدیره انجمن جامعه شناسی ایران و متخصص برجسته حوزه تسهیل گری و توانمند سازی کشور می‌باشد.

آدرس کوتاه شده: