سه شنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۶:۵۵ ۱۱۷
طبقه بندی: دبیرخانه
چچ
2KrYp9mF2YrZhuKAjCDZh9iy2YrZhtmH4oCM2YfYp9mKINmG2LTYs9iqINmB2LXZhNmKINmF2YbYt9mC2Ycg2LPZhyDYp9iyINi42LHZgdmK2KrigIzZh9in2Yog2YXYrdmE2KfYqg==

کارشناس اجتماعی منطقه سه شهرداری مشهد مطرح کرد:

تامین‌ هزینه‌های نشست فصلی منطقه سه از ظرفیت‌های محلات

کارشناس اجتماعی منطقه سه شهرداری مشهد گفت: با توجه به این که برای برگزاری نشست‌های فصلی از جانب ستاد بودجه‌ای در نظر گرفته نشده بود ما از شوراهای اجتماعی محلات خواستیم تا برای تهیه ملزومات برگزاری این نشست از ظرفیت‌های محله‌ها استفاده کنند که با همکاری ستاد ازدواج آسان این اتفاق رخ داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره شوراهای اجتماعی محلات مشهد، اعظم کرمانی افزود: در همین راستا و با رایزنی اعضای شوراهای اجتماعی منطقه، ستادهای ازدواج آسان محلات راه‌آهن و مهرگان بحث پذیرایی و هدایای مراسم را تقبل کردند. البته از آن‌جا که فعالیت این ستاد فقط در زمینه ازدواج نیست و مسائلی چون حمایت از زنان سرپرست خانوار را نیز در دستور کار دارد، در قبال تهیه این هدایا چند میز ارائه محصولات خانگی و صنایع دستی نیز در محل برگزاری قرار داده شد.
 
کرمانی ادامه داد: نکته جالب فعالیت‌های ستاد ازدواج آسان همکاری با خیرین مختلف با تخصص‌های مربوط به ملزومات ازدواج است. به عنوان مثال برای تهیه شیرینی و بستنی مراسم زوج‌های جوان از یکی از خیرین محله راه‌آهن کمک می‌گیرند که مالک یک قنادی در این منطقه است.
 
کرمانی تصریح کرد: البته در این نشست از کارآفرین برتر محله و مسئول بسیج محله که فعالیت موثر زیادی در منطقه داشتند نیز تقدیر و تشکر شد.
آدرس کوتاه شده: