دوشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ۸۰
طبقه بندی: منطقه 12
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2LTZiNin2LHZiiDYp9is2KrZhdin2LnZiiDZhdit2YTYp9iqINmG2KfYrdmK2YczINio2Ycg2YXZhtin2LPYqNiqINmB2LHYpyDYsdiz2YrYr9mGINin2YrYp9mFINin2YTZhNmHINiv2YfZhyDZgdis2LE=

دبیرخانه شورای اجتماعی محلات ناحیه3 خبر داد:

برگزاری شواری اجتماعی محلات ناحیه3 به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر

به گزارش روابط عمومی منطقه: با فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، جلسات شورای اجتماعی ناحیه 3 محله اکبرآباد با حضور حداکثری اعضا درمساجد محوری این محله برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی منطقه: با فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، جلسات شورای اجتماعی ناحیه 3 محله اکبرآباد با حضور حداکثری اعضا درمساجد محوری این محله برگزارشد. در این جلسه ضمن مرور و بررسی مصوبات گذشته پیشنهاداتی مطرح گردید که به عنوان مصوبه توسط اعضای این شورا درمحله پیگیری ودرحال اجرا می باشد. از جمله این مصوبات می توان به برگزاری مسابقه کتابخوانی، همیاری اجتماعی با محوریت شورای اجتماعی محله اکبرآباد در بین سایر محلات ، برگزاری نمایشگاه تولیدات محلی و خود اشتغالی در روزهای جمعه ،( هر هفته در یکی از مساجد با هدف اشتغال زائی و کارآفرینی هنرمندان محله)، راه اندازی سینما محله در مساجد سطح محله، ارائه پیشنهاد زمین ورزشی برای بازیهای بومی محلی وفوتسال نوجوانان محله، برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع شاهنامه، بررسی مصوبات عمرانی ..... را در دستور کار خود قرار دادند.
در پایان جلسه نیز دبیر جدید شورای اجتماعی محله خانم ضیافتی به اعضا معرفی و از آقای گلی دبیر سابق شورای اجتماعی محله اکبرآباد تقدیر و تشکر به عمل آمد .

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات