شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ۸۰
طبقه بندی: منطقه 12
چچ
INin2YHYqtiq2KfYrdmK2Ycg2K/YqNmK2LHYrtin2YbZhyDYqtix2YjZitisINiv2Yjahtix2K7ZhyDYs9mI2KfYsdmKINiv2LEg2YXZhti32YLZhyAxMg==

روابط عمومی منطقه دوازده خبرداد:

افتتاحیه دبیرخانه ترویج دوچرخه سواری در منطقه 12

با مصوبه شورای اجتماعی محله امیریه ، اولین دبیرخانه مردمی ترویج فرهنگ دوچرخه سواری مشهد مقدس در مجموعه ورزشی شهدای شهرداری افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 12 سعید اکبریان گفت: این نکته که حرکتی از یک سال قبل شروع شده وامروز ثمرات آن قابل لمس است ، باقیات وصالحات و ذخیره معنوی دنیا و آخرت با نیان آن است .
وی افزود: بنده همیشه به محور بودن مردم اعتقاد قلبی داشتم و دارم و امیدوارم با استعانت از درگاه خداوند متعال و کمک مروجین ودغدغه مندان این مسیری که باز شده است به سرانجام مقصود که همانا شهری به دوراز آلودگی و شهروندانی با نشاط است منجر شود.
شهردار منطقه دوازده درادامه بیان کرد: اقدامات صورت گرفته در یک سال گذشته یادآوری کرد و گفت ، میدان برای فرهنگ سازی و ترویج حمل و نقل پاک بازاست و همراهی پیشاپیش هیات دو چرخه سواری مشهد را برای استفاده مطلوب و انتقال تجربیات به سایر مناطق و شهرها میطلبد.
شایان ذکر است آقای روزبهان، رئیس هیئت دوچرخه سواری استان خراسان رضوی ، آقای نوراللهی رئیس هیئت دوچرخه سواری مشهد مقدس نیز به همراه جمعی از ورزشکاران و اعضای شورای اجتماعی محلات منطقه در این برنامه حضور داشتند. 
بناست در این مجموعه اقدامات عملی در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه سواری در قالب فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی صورت بگیرد.
در حاشیه این مراسم و به مناسبت هفته هوای پاک ، جمعی از اعضای شورای اجتماعی محلات منطقه به همراه همکاران شهرداری مسافتی را رکاب زدند.

 

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات