یکشنبه, ۰۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳ ۵۲
طبقه بندی: منطقه 12
چچ
2K/YqNmK2LHYrtin2YbZhyDYtNmI2LHYp9mKINin2KzYqtmF2KfYudmKINmF2K3ZhNmHINin2YXZitix2YrZhyDYp9mB2KrYqtin2K0g2YXZiiDYtNmI2K8u

با هدف ارتباط نزدیک تر شهروندان و مدیریت شهری

دبیرخانه شورای اجتماعی محله امیریه افتتاح می شود.

جلسه مهرماه شورای اجتماعی محله امیریه با حضور اعضای شورای اجتماعی و علی ضیغمی رئیس اداره ناحیه دو منطقه دوازده در محل مسجد امیرالمومنین(ع) برگزار شد. در این جلسه تصویب شد : دبیرخانه شورای اجتماعی محله امیریه در سالن شهید آراسته افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی منطقه دوازده با نظر اکثریت اعضا دبیرخانه شورای اجتماعی محله امیریه با هدف رشد مشارکت مردم با نهادهای مردمی محله، هم افزایی و شبکه سازی تشکل های محله در مکان سالن شهید آراسته راه اندازی خواهد شد. همچنین به جهت آشنایی بیشتر ساکنین با فعالیتهای شورای اجتماعی و ماموریت های دبیرخانه شورا، جدول زمانبندی حضور اعضای شورا در مکان دبیرخانه شورا  در سطح محله اطلاع رسانی می شود.
 
در ادامه علیرضا فارسی کارشناس اجتماعی منطقه دوازده ضمن معرفی طرح خادمان افتخاری  اظهار کرد: طبق سنوات امکان خدمت‌رسانی عاشقان به زائران امام رضا(ع) برای مجاوران فراهم شده است. در این طرح شهروندان می‌توانند در ایستگاه‌ها برای ارائه خدمات عمومی شامل انتقال زائر با ویلچر، استقبال از زائران، خدمات وای فای، واکس، پاشویه، پذیرایی و همچنین خدمات تخصصی مشتمل بر رادیو زائر، تعمیرات کفش، موبایل، آشپزی، خدمات پزشکی، آرایشگری، ماساژ، خیاطی، مشاوره مذهبی و فرهنگی و… برای خدمت‌رسانی حضور پیدا کنند.
مکاتبه مشکلات موجود در محله با سازمان اتوبوسرانی و شرکت برق به درخواست ساکنین محله امیریه، راه اندازی کتابخانه های سیار ثبت نام علاقه مندان به خدمت به زائرین رضوی از دیگر پیشنهادات مطرح شده در این جلسه بود.
شایان ذکر است، در این جلسه جناب آقای یوسف زاده به عنوان کارشناس فرهنگی ناحیه 2 معرفی گردید.

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات