سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ۱۷۴
طبقه بندی: منطقه 12
چچ
2KfYrNix2KfZiiDZvtix2YjamNmH4oCM2YfYp9mKINi52YXYsdin2YbZiiDYr9ixINmF2YbYp9i32YIg2KjYpyDZvtmK2LTZhtmH2KfYryDYtNmI2LHYp9mKINin2KzYqtmF2KfYudmKINmF2K3ZhNin2Kog

اجرای پروژه‌های عمرانی در مناطق با پیشنهاد شورای اجتماعی محلات

در دومین نشست ادواری شوراهای اجتماعی محلات منطقه 12 مشهد مقدس، مصوبه شورای اسلامی شهر در مورد اجرای پروژه‌های عمرانی با پیشنهاد شورای اجتماعی محلات تبیین شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، دومین نشست ادواری شوراهای اجتماعی محلات منطقه 12 با حضور تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با حضور حداکثری اعضای شورای اجتماعی در مجتمع فرهنگی امام رضا (ع) برگزار شد.
مهدی ذاکرالحسینی، عضو کمیسیون امور فنی، عمرانی و طرح ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در این نشست گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر، مقرر شده است بعد از این پروژه‌های عمرانی شهر در مناطق با پیشنهاد شورای اجتماعی محلات تعیین و اجرائی شود.
همچنین، سید جلال فیاضی، عضو کمیته نظارتی منطقه 12 در شورای اسلامی شهر مشهد مقدس نیز در ادامه این نشست به بیان اهمیت فعالیت شورای اجتماعی محلات و استفاده از پیشنهادات مردم برای اجرای پروژه‌های شهری پرداخت.
همچنین در این نشست حسنعلی رجب‌زاده، شهردار منطقه 12 مشهد ضمن خوش‌آمد گویی به میهمانان، به سئوالات مطرح شده از سوی اعضای شورای اجتماعی محلات منطقه پاسخ داد.
تقدیر از خادمین حسینی از هر محله ، تقدیر از اعضای برتر هر محله، اجرای گروه نماهنگ ناشنوایان دبستان شمس از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این نشست بود.
لازم به ذکر است در حاشیه این نشست، چهارمین نمایشگاه مشاغل خانگی بانوان با حضور 25 هنرمند منطقه نیز برپا شد که میهمانان و مدعوین از محصولات عرضه شده خریداری نمودند.
 

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات