پنجشنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ ۶۰
طبقه بندی: مهدی اباد
چچ
بازدید شهردار منطقه پنج از موسسه خیریه پناهندگان ضامن آهو (ع)

بازدید شهردار منطقه پنج از موسسه خیریه پناهندگان ضامن آهو (ع)

شهردار منطقه پنج مهندس هدایتی به همراه رئیس ناحیه 2،مسئول روابط عمومی، کارشناس فرهنگی و اعضای شورای اجتماعی محله مهدی اباد از مجموعه پناهندگان ضامن آهو واقع در مهدی آباد 9 بازدید نمود.

به گزارش پایگاه همدلی، شهردار منطقه پنج مهندس هدایتی از مجموعه پناهندگان ضامن آهو (ع) واقع در مهدی آباد 9 بازدید نمود.

شرافت زاده مدیر موسسه خیریه پناهندگان ضامن آهو (ع) بیان نمود: این مجموعه  در ابتدا برای ایجاد درمانگاه در نظر گرفته شده بود که به دلیل یکسری از مشکلات مجموعه بصورت ناتمام در سال جاری جهت بهره برداری به موسسه پناهندگان ضامن آهو به صورت وقفی واگذار گردید. 

مجموعه پناهندگان ضامن آهو (ع) با ظرفیت 90 نفر از معلولین پسر ذهنی ایجاد خواهد شد، که این معلولین شامل افرادی هستند که در کنار حرم مطهر امام رضا(ع) رها شده اند و در واقع هیچگونه سرپرستی ندارند. وی افزود ما در تلاشیم با مشارکت خیرین محترم و نهادهای مردمی  خدمت ارزنده ای را ارائه نماییم.

در ادامه این بازدید، شهردار منطقه 5 دکتر هدایتی با اشاره به نقش کارساز و کلیدی تشکل های مردمی و همچنین خیریه ها افزود: نجات یک انسان می تواند نجات یک اجتماع باشد اگر ما در اجتماع نسبت به یک فرد بیمار، معلول بی تفاوت باشیم یقینا مشکلات ناشی از نابهنجاری ها و معضلات دامن گیر ما و خانواده های ما خواهد شد. لذا ما در شهرداری با هدف مشارکت و مساعدت با مجموعه های مثل این موسسه درتلاشیم تا قدمی موثر برای کاهش معضلات اجتماعی برداریم.

شهرداری منطقه پنج با هماهنگی ناحیه 2 و شورای اجتماعی محله مهدی آباد در خصوص ایجاد فضای سبز و فعالیت عمرانی داخل مجموعه کمک هایی انجام داده است.

 

گزارش تصویری

فهرست طبقات