پنجشنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ۶۶
طبقه بندی: مهدی اباد
چچ
بازدید شهردار منطقه پنج از کتابخانه سلامت

بازدید شهردار منطقه پنج از کتابخانه سلامت

بازدید شهردار منطقه از کتابخانه سلامت این کتابخانه که با همت شورای اجتماعی محله مهدی آباد و مرکز بهداشت شهید جعفر زاده در محله مهدی آباد تاسیس گردیده است.شهردار منطقه 5 با تاکید بر تهیه کتابهای مرتبط با نیاز شهروندان خواستار ایجاد انگیزه و تشویق ایشان به امر کتابخوانی شدند. در ضمن این بازدید از سایر بخش های ساختمان مرکز بهداشت دیدن نمودند.

به گزارش پایگاه همدلی، مهندس هدایتی از کتابخانه سلامت که در محله مهدی آباد در مرکز بهداشت شهید جعفرزاده دایر می باشد بازدید نمود.

گفتنی است که  کتابخانه سلامت هم با همت شورای اجتماعی محله مهدی آباد و مرکز بهداشت شهید جعفر زاده که یکی از مصوبات شورای اجتماعی ایجاد کتابخانه سلامت بود در 24 آبان1393 افتتاح گردیده است و در حال حاضر تعداد 200 نفر عضو رسمی دارد ،که کلیه  فعالیت های کتابخانه به صورت رایگان می باشد.شهردار منطقه  5 با تاکید بر تهیه کتابهای  مرتبط با نیاز  شهروندان خواستار ایجاد انگیزه و تشویق ایشان به امر کتابخوانی شدند. در ضمن این بازدید  از سایر  بخش های  ساختمان  مرکز بهداشت  نیز  دیدن نمودند.

لازم به ذکر است این مجموعه دارای کتاب هایی با موضوع سلامت و بهداشت فردی می باشد که در طول سال مسابقات کتابخوانی با موضوعات مختلف برگزار می گردد.

 

فهرست طبقات