دوشنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ۶۵
طبقه بندی: مهدی اباد
چچ
برگزاری همایش دوچرخه سواری درمنطقه 5 با مشارکت شورای اجتماعی محله مهدی آباد

برگزاری همایش دوچرخه سواری درمنطقه 5 با مشارکت شورای اجتماعی محله مهدی آباد

همایش دوچرخه سواری به میزبانی اداره فرهنگی شهرداری منطقه وکانون فرهنگی هنری فرج، مسجد امیرالمومنین(ع) با حضور 70 ورزشکار برگزار و با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

واحدتربیت بدنی شهرداری منطقه پنج از برگزاری همایش دوچرخه سواری در سطح منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه همدلی، دوچرخه سواری علاوه‌بر اینکه، یک ورزش برای سلامتی و تندرستی است حرکتی صحیح برای کاهش آلایندگی هوا به وسیله کاهش حمل و نقل به وسیله خودروها و موتورسیکلت‌ها محسوب می‌شود و با هدف ترویج ورزش همگانی و ایجاد روحیه شادابی و نشاط دربین شهروندان و همچنین ترویج استفاده از وسایل نقلیه ورزشی که هم به سلامت فرد و هم سلامت جامعه کمک می کند همایش دوچرخه سواری در سطح منطقه برگزار گردید.

تعداد 70 نفر دوچرخه سوار در رده های سنی مختلف در این همایش حضور داشتند که کوچک ترین دوچرخه سوار 6 سال و  مسن ترین آن 65 سال داشتند.

شایان ذکر است:این همایش با مشارکت امورتربیت بدنی همگانی اداره فرهنگی اجتماعی منطقه، کانون فرهنگی هنری فرج، مسجد امیرالمومنین(ع) و شورای اجتماعی محله مهدی آباد در محله عباس آباد برگزار شد.
گفتنی ست این مسابقات دیروز 24 مرداد ماه از ساعت8 صبح از محل عباس آباد 7 شروع شد و دوچرخه سواران مسیر رفت و برگشت را تا  کریم آباد طی نمودند و در پایان به نفرات اول تا سوم جوایز نفیسی اهدا شد، همچنین با اجرای مراسم قرعه کشی از بین حاضرین به 5 نفر از برگزیدگان جوائزی اهدا گردید.

 


گزارش تصویری

فهرست طبقات