یکشنبه, ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۱ ۱۱۲
طبقه بندی: محله ما
چچ
2KrZgtiv2YrYsSDYp9iyINmF2LnZhNmF2KfZhiDZhdiv2KfYsdizINmF2K3ZhNin2Kog2YbZiNin2K3ZiiAzINmIIDUg2YXZhti32YLZhyAy

تقدیر از معلمان مدارس محلات نواحی 3 و 5 منطقه 2

امروزه برای پیشرفت وضعیت فرهنگی،اقتصادی،اجتماعی جامعه نقش معلمین بسیار تاثرگذاراست و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، مقام معلم هرچه درجامعه بالا برود، مقام تعلیم و تربیت در جامعه بالا رفته است.

 تکریم نسبت به معلم و بزرگداشت او به معنای واقعی کلمه، آثار بسیار مثبتی را در فرهنگ جامعه و تعلیم و تربیت باقی می‏گذارد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، امروزه برای پیشرفت وضعیت فرهنگی،اقتصادی،اجتماعی جامعه نقش معلمین بسیار تاثرگذاراست و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، مقام معلم هرچه درجامعه بالا برود، مقام تعلیم و تربیت در جامعه بالا رفته است.
به منظور بزرگداشت هفته معلم و تجلیل از مقام معلم، مسئولین ناحیه 3 و 5 شهرداری منطقه 2 به همراه جمعی از اعضای شورای اجتماعی محلات باحضور در مدارس هفته معلم را به نماینده مدیران مدارس محلات ابوطالب،امیرالمومنین(ع)، هدایت، نوید و قدس درشورای اجتماعی محله تبریک گفتند.
در این بازدید ، مسئولین مدارس به نقش مهم شورای اجتماعی در محله اشاره کرده و یادآور شدند که بسیاری از برنامه های فرهنگی و اجتماعی که از طریق شورا در مدارس برگزارشده مورد استقبال دانش آموزان، مسئولین و اولیای آنان قرار گرفته است و همچنین خواستار تداوم برگزاری برنامه های فرهنگی در مدارس بودند. 
نگاه کوته ‌بینانه به معلم برای جامعه یک خسارت است، بنابراین حضور درمدارس قدم کوچکی در راستای تکریم وبزگداشت مقام این بزرگواران است.

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات
No Cache
Gt: 2.1219059626261
Qt: 2.0558221340179