سه شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۲۲ ۸۵
طبقه بندی: طرح های برگزیده
چچ
2YfZhdin2YrYtCDZitin2K8g2LTZh9iv2Kc=

همایش یاد شهدا

« همایش یاد شهدا » عنوان مصوبه ای است که در شورای اجتماعی محله ی راهنمایی توسط آقای خدیوی وهمکاران انجام شده است .

نحوه انجام طرح بدین گونه می باشد که پس از شناسایی این شهدا توسط شورای اجتماعی محله بوسیله مساجد و بسیج محله، سپس اقدام به چاپ تصاویر نموده واین تصاویر در روزهای تاسوعا وعاشورای حسینی و شب شام غریبان سال 1393 در مقابل هیئت برافراشته شده است. مساجد وهیئت های مشارکت کننده در این امر مسجدجواد الائمه (ع)، مسجد ولیعصر (عج) و مسجدالمهدی (عج) می باشند.

دلیل پیشنهاد این طرح در شورای اجتماعی محله راهنمایی از نظر ارائه دهنده آن، یاد بود شهدا و پاسداشت مقام شامخ ایشان و همچنین معرفی خانواده های این عزیزان جهت آشنایی اهالی محله با آنها می باشد. لازم به ذکر است که در طی انجام این طرح ایستگاه صلولتی نیز تحت همین موضوع در یکی از خیابانهای محله ودر مسیر عبور هیئت های عزاداری محله ایجاد شده بودکه از عزاداران پذیرایی می شد

مبلغ مشارکت شورای اجتماعی محله در این طرح مبلغ 500000 تومان می باشد .تعداد نیروهای مشارکت کننده از نظر اجرایی از جانب اهالی محله حدود 30 نفر بوده است همچنین این طرح در روز نامه شهرآرای محله نیز بازخورد رسانه ای داشته است. از نقاط قوت وآثار مثبت اجرای این طرح در محله می توان به استقبال خانواده شهدا و مردم از طرح وایجاد روحیه معنوی و یادمان شهدا عنوان داشت. نقطه ضعفی هم که از دید مجریان طرح عنوان شده کم بودن تصاویر چاپ شده به لحاظ کمیت وتعداد است.

نوع:
منبع درج : محله ی راهنمایی
No Cache
Gt: 2.033088684082
Qt: 2.0114328861237