یکشنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ۸۶
طبقه بندی: طرح های برگزیده
چچ
2YfZhdin2YrYtCDZvtmK2KfYr9mHINix2YjZiiDYqNin2YbZiNin2YYg2YXYrdmE2Yc=

همایش پیاده روی بانوان محله

«همایش پیاده روی بانوان محله » عنوان مصوبه ای است که در شورای اجتماعی محله کارگران توسط خانم فاطمه مرادی و همکاران انجام شده است.

مخاطبین این طرح تعداد 100 نفر از بانوان شرکت کننده در این همایش می باشد. زمان انجام این طرح مصادف با ولادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر در سال 1393 می باشد.

این همایش از مقابل مسجد حضرت فاطمه (س) شروع و در مقابل درب ورودی پارک ریحانه به پایان رسیده است . دلایل واهداف ارائه دهندگان از پیشنهاد چنین طرحی در شورای اجتماعی محله کارگران نکوداشت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن و مادر و همچنین بهبود سلامت ونشاط و تقویت عفاف وحجاب بانوان محله و آشنایی آنان با پارک ریحانه (پارک بانوان )بوده است. مشارکت مالی شورای اجتماعی محله کارگران در انجام این طرح مبلغ 400000 تومان است. پس از اتمام مراسم و همایش از شرکت کنندگان با اهدای جوایزی چون روسری، مقنعه، کیف و ... تقدیر به عمل آمد. اطلاع رسانی این همایش از طریق مساجد و نسب بنر بوده است.

از نقاط قوت و آثار مثبت این طرح می توان به استقبال خوب و مناسب بانوان از این طرح اشاره نمود . پیاده روی بانوان محله باعث تقویت روحیه همبستگی واحساس تعهد به محله می گردد ،شادابی ، سلامت و نشاط از سایر نتایج چنین طرح هایی به شمار می آید.

نویسنده: سعید عصری نوروزی
نوع:
منبع درج : محله کارگران
No Cache
Gt: 2.5353385607402
Qt: 2.7501699924469