•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 73
   کد: 178499
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌ها:

   شوراهای اجتماعی محلات نیازمند حضور افراد نخبه و دغدغه‌مند است

   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به گام دوم تشکیل مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات، گفت: تلاش شود زمینه حضور افراد موثر، نخبه و توانمند که موجب تقویت شوراهای اجتماعی محلات هستند، در این دوره فراهم شود.
   شوراهای اجتماعی محلات نیازمند حضور افراد نخبه و دغدغه‌مند است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد، رضا دانایی ۲۰ تیرماه در دومین جلسه توجیهی "گام دوم تشکیل مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات" که با حضور کارشناسان اجتماعی مناطق ۱۳گانه مشهد با موضوع "فضای تبلیغاتی" و "میزان مشارکت مردمی" در گام دوم، در سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد برگزار شد، اظهار کرد:  انتظارات بسیاری از مدیریت شهری و ‌شورای شهر مشهد در فرایند تشکیل مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات وجود دارد؛ لذا با توجه به اعتقادی که به این مهم داریم، سعی شده در این دوره تمام فرایندها با مطالعه و برنامه‌ریزی با اهتمام دقیق‌تری صورت گیرد و هر آن‌چه که در آیین‌نامه جدید به تصویب رسیده است، اجرا شود.

    

   وی با تاکید بر رعایت عدالت و فرایندهای قانونی در گام دوم تشکیل مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات، عنوان کرد: باید فضایی در فرایند تشکیل مجامع داوطلبی شوراهای اجتماعی محلات ایجاد شود که مشارکت مردمی در آن چشمگیر باشد و مردم آن را از خود بدانند.

    

   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکتهای سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه سعی شود در این دوره زمینه حضور افراد موثر، نخبه و توانمند که موجب تقویت شوراهای اجتماعی محلات هستند، فراهم شود، ادامه داد: ما در شوراهای اجتماعی محلات نیازمند افراد دغدغه‌مند و مسئولیت‌پذیر هستیم که به صورت جدی پای کار بیایند و مشکلات محله را بدانند تا با همراهی مدیریت شهری مسائل را برطرف کنند.

    

   دانایی خاطرنشان کرد: امیدواریم در این دوره شوراهای اجتماعی محلاتی شکل گیرد که موثر و تاثیرگذار باشند تا ‌اعتماد مردم را نسبت به مدیریت شهری افزایش دهند و از طرفی نیز بتوانیم تعهد و مسئولیتی که در سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد از سوی مردم برعهده داریم را  با خدمت‌گذاری شایسته در این عرصه به انجام برسانیم.

    

    

    

    

   تعداد بازدید: 73
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 721,353
  تعداد بازدید امروز : 461
  تعداد بازدید دیروز : 1,480
  آخرین به روزرسانی : 1398/07/26 00:48
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.