•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 31
   کد: 177680
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
   معاون فرهنگی شهردار مشهد در آیین افتتاح طرح محله ما:

   هدف اصلی ما جلب مشارکت مردم در امور شهری است

   معاون و رییس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: طرح ‌محله ما می‌تواند پل ارتباطی میان مردم و مدیریت شهری باشد، این طرح می‌تواند بستری برای تحقق نظرات و مشارکت مردمی را فراهم سازد.
   هدف اصلی ما جلب مشارکت مردم در امور شهری است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد، مهدی زارعی، ، 9 تیرماه در مراسم آغاز اجرای طرح "محله ما" که با حضور شهردار،  رییس و جمعی از اعضای شورای شهر، معاون و رییس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد و مدیران شهری برگزار شد، «محله ما» را پروژه‌ای با هدف تحقق شعار مشارکت شهروندان در مدیریت شهری دانست و اظهار کرد: این پروژه چندین بار در سال‌های گذشته به صورت محدود مورد سنجش و آزمون و خطا قرار گرفته است تا بتوانم مشکلات اجرایی احتمالی آن را برطرف کنیم.

    

   وی افزود: وارد کردن مردم به مسیری که شاید تخصص کافی در آن ندارند و تاکنون مدیریت شهری به تنهایی هدایت آن را بر عهده داشته، کار دشواری است اما این موضوع باید از نقطه‌ای آغاز شود.

    

   معاون و رییس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد تصریح کرد: طرح ‌محله ما می‌تواند پل ارتباطی میان مردم و مدیریت شهری باشد، این طرح می‌تواند بستری برای تحقق نظرات و مشارکت مردمی را فراهم سازد.

    

   زارعی اضافه کرد: بازدید میدانی از ۱۳۸ محدوده پیشنهادی و اولویت‌بندی محدوده‌ها، برگزاری جلسات با مناطق هدف و انتخاب ۴۴ محله هدف در گام نخست، از جمله اقدامات صورت گرفته در این طرح است.

    

    وی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم به واسطه طرح‌ «محله ما» کاری ارزشمند،‌ ماندگار و اثربخش در ۱۷۱ محله مشهد مقدس به ثمر برسانیم.

   تعداد بازدید: 31
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 721,349
  تعداد بازدید امروز : 457
  تعداد بازدید دیروز : 1,480
  آخرین به روزرسانی : 1398/07/26 00:48
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.