• پنج شنبه،25 مهر 1398
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 36
   کد: 176898
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
   با مشارکت شورای اجتماعی محلات؛

   نخستین پاتوق «جامعه ایمن» در محله ایمان افتتاح شد

   اولین پاتوق "محله ایمن" با حضور شهردار منطقه 7 و با مشارکت شورای اجتماعی محله ایمان، گروه‌های دوام ثامن و اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه به صورت پایلوت در بوستان محله ایمان افتتاح شد.
   نخستین پاتوق «جامعه ایمن» در محله ایمان افتتاح شد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد، کوروش باوندی، 28 خردادماه در افتتاحیه اولین پاتوق «محله ایمن» که در بوستان محله ایمان برگزار شد، با بیان اینکه «پاتوق محله‌ ایمن درواقع تلفیقی از شورای اجتماعی محله و گروه‌های دوام ثامن است»، اظهار کرد: با توجه به اینکه دغدغه اصلی شورای اجتماعی محلات ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان در آن محله محسوب می‌شود و از طرفی گروه‌های دوام ثامن نیز مسائل مرتبط با ایمنی و بهداشت محله را پیگیری می‌کنند، می‌توانند با مشارکت یکدیگر در پاتوق محله ایمن، اهداف و برنامه‌های مشترکی که موجب ارتقاء بهداشت، سلامت و ایمنی ساکنان محله می‌شود، را دنبال کنند.

    

   وی، پاتوق محله ایمن فرصتی مغتنم برای استفاده از پتانسیل‌های منطقه و محلی به منظور گردهمایی شورای اجتماعی محلات، گروه‌های دوام ثامن و سایر افرادی که در حوزه بهداشت و ایمنی محله فعالیت می‌کنند، دانست.

    

    شهردار منطقه 7 مشهد در خصوص اهداف ایجاد پاتوق "جامعه ایمن" در محله، عنوان کرد: ایجاد شور و نشاط در جامعه شهری به ویژه مردم محله، برگزاری دوره‌‌های آموزشی با موضوع بهداشت و ایمنی از اهداف ایجاد پاتوق جامعه ایمن محله است.

    

    

   باوندی با اعلام اینکه «پاتوق محله ایمن چهارشنبه ها میزبان اهالی محله ایمان خواهد بود»، گفت: آموزش نقد فیلم، نویسندگی، کتاب و کتابخوانی نیز از جمله برنامه‌در نظرگرفته شده در این پاتوق است و امیدواریم مجموعه این فعالیت‌ها موجب ارتقاء بهداشت، ایمنی و سلامت در محله شود.

    

   تعداد بازدید: 36
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 719,549
  تعداد بازدید امروز : 137
  تعداد بازدید دیروز : 844
  آخرین به روزرسانی : 1398/07/25 00:37
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.