• پنج شنبه،23 آبان 1398
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 162
   کد: 111566
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۰۸/۱۵

   نذر سلامت تیم جهادی دانشگاه علوم پزشکی تهران در محله کم برخوردار دروی

   تیم جهادی پزشکی اعزامی توسط بسیج اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران، روز گذشته 12 آبان ماه با حضور در محله کم برخوردار دروی اقدام به ویزیت رایگان بیماران نیازمند نمود.
   نذر سلامت تیم جهادی دانشگاه علوم پزشکی تهران در محله کم برخوردار دروی

   به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، پزشک تهرانی و دو دستیارش در اقدامی خیر خواهانه و بشر دوستانه نسب به ویزیت و دیدن بیماران و تست قند خون آنها به عنوان نذر سلامت استقرار پیدا کرده و اهالی محله کم برخوردار دروی را رایگان معاینه کردند و تست قند خون و فشار گرفتند.
   مصطفی عباسی معاون فرهنگی منطقه3 شهرداری مشهد با اعلام این مطلب افزود: این گروه جهادی پزشکی روزگذشته و از ساعت 14 الی 20 با حضور در محل خیریه الزهرا(س) محله دروی به ارائه خدمات رایگان به بیش از 100 نفر از بیماران نیازمند این محدوده و اعضای این خیریه پرداختند.
   وی با اشاره به فراخوان طرح نذر سلامت که روزهای گذشته انجام پذیرفته بود تصریح کرد: با توجه به حضور این تیم پزشکی از یک هفته قبل و در فراخوانی از شهروندان ساکن در منطقه خواسته شد تا داروهای بلااستفاده خود را برای اهدا به خیریه ها جمع آوری و تحویل فرهنگی و اجتماعی شهرداری نمایند که در این راه بخش زیادی از داروهای مورد نیاز پس از غربال پزشکی در اختیار بیماران نیازمند قرار گرفت. گفتنی است این گروه پزشکی که توسط بسیج اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران اعزام شده بودند متشکل از یکی از جراحان حاذق مغز و اعصاب و 2 پرستار بودند که در این اقدام خداپسندانه بخشی از داروی مورد نیاز این اقشار را از داروهای مازاد جمع آوری شده در منازل سایر شهروندان منطقه 3 که طی فراخوانی و از روزهای گذشته جمع آوری شده بود تجویز و بخشی دیگر را نیز گروه متقبل و در اختیار بیماران قرار داد. همچنین در پایان این برنامه خداپسندانه، خیّرانی هم نسبت به تامین غذا و مایحتاج این نیازمندان اقدام نمودند . 


    


    

   تعداد بازدید: 162
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 743,284
  تعداد بازدید امروز : 1,063
  تعداد بازدید دیروز : 927
  آخرین به روزرسانی : 1398/08/22 14:42
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.