• پنج شنبه،23 آبان 1398
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 44
   کد: 83575
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
   در نشست ائمه جماعات محلات طبرسی و دروی مطرح شد؛

   کاستی های مساجد از نگاه ائمه جماعات حاشیه شهر

   کارگروه ائمه جماعات شورای اجتماعی محلات ناحیه 2 شهرداری منطقه 3 در اداره ناحیه دو با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه و با موضوع ارائه بسته فرهنگی و اجتماعی مساجد دوشنبه 11 آبان برگزار شد.
   کاستی های مساجد از نگاه ائمه جماعات حاشیه شهر

   به گزارش پایگاه همدلی، در این جلسه که ائمه جماعات محلات دروی و طبرسی شمالی حضور داشتند درباره اقدامات مختلف ائمه جماعات در محلات حاشیه شهر مطالبی ارائه گردید.

   در این نشست نمایندگان ائمه جماعات با برشمردن بسیاری از کاستی های موجود در مساجد ضرورت کار فرهنگی را ایجاد بسترهای مناسب عنوان نمودند.
   بر این مبنا در سخنان ائمه جماعات این محلات نقد اصلی متوجه عدم همخوانی امکانات و ظرفیت های اجرایی کار فرهنگی در مساجد بود خصوص در مساجدی که فعالیت های گسترده ای با موضوعات دینی و مذهبی و فرهنگی و اجتماعی دارند.
   از دیگر نکات مطرح شده توسط نمایندگان مردم در شوراهای اجتماعی محلات دروی و طبرسی کمبودهای زیربنایی و نیاز فوری مساجد به بهبود بوده است.

   به گفته این اعضا در برخی مساجد حاشیه شهر سرویس بهداشتی برای بانوان و کتابخانه وپایگاه بسیج وجود ندارد و مساجد هم درآمد خاصی برای پوشش این موارد ندارند خصوصا که در این اماکن کتابخانه و مرکز فرهنگی خاصی هم وجود ندارد.
   سیدجواد گرجی معاون فرهنگی شهرداری منطقه سه هم با تاکید بر لزوم هم افزایی مساجد در محله و لزوم ارائه بسته های فرهنگی و اجتماعی مورد نیاز هر مسجد از نمایندگان ائمه جماعات مساجد خواست تا هرچه سریعتر اقدام به ارائه بسته فرهنگی و اجتماعی ویژه مساجد با توجه به سند ارتقاء محله نماید.

   تعداد بازدید: 44
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 742,612
  تعداد بازدید امروز : 391
  تعداد بازدید دیروز : 927
  آخرین به روزرسانی : 1398/08/22 14:42
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.