• پنج شنبه،23 آبان 1398
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 38
   کد: 78423
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۶/۱۵

   سلسله کارگاه های زندگی در شهر بهشت

   سلسله کارگاه های سبک زندگی اسلامی به همت شورای اجتماعی محله دروی ویژه جوانان و نوجوانان در مساجد امام حسن مجتبی(ع) و پیغمبر(ص)، برگزار گردید.
   سلسله کارگاه های زندگی در شهر بهشت

   به گزارش پایگاه همدلی، در این مراسم که باحضور 300نفر از جوانان و نوجوانان محله دروی در روزهای جمعه 30مرداد و 6شهریور برگزار گردید، سخنرانان درباره نقش جوانان و نوجوانان در ترویج سبک زندگی اسلامی در خانواده مباحثی را ارائه دادند و مخاطبان با راهکارهایی جهت ترویج عفاف و حجاب و شیوه امربه معروف و نهی از منکر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

   مرتضی طهماسبی رئیس شوراهای اجتماعی محلات ناحیه چهار منطقه سه در این باره گفت: دانستن محورهای مختلف سبک زندگی اسلامی وایرانی جزو ملزومات زندگی کنونی است و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در موارد مختلف الگوی مصرف،مصرف گرایی و تجمل گرایی،روابط همسایگی ، آپارتمان نشینی ، خلقیات فردی و اجتماعی،فرهنگ کار جمعی ،فرهنگ رانندگی، انظباط اجتماعی،محکم کاری و کیفیت در تولید،الگوی تفریح سالم و دهها مورد دیگر تلاش شد تا در این سلسله کلاس ها علاوه بر‌آشنایی شرکت کنندگان با این مباحث، ایده ها و نظرات مناسب نیز اخذ و به منظور اجرایی شدن در اختیاز شوراهای اجتماعی محلات قرار گیرد.

   وی بر لزوم ارائه مدل های جذاب و جوان پسند برای قشر پر انرژی جوان و نوجوان امروز تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: انرژی و توان نهفته در جوانان و نوجوانان اگر کنترل و جهت دهی شود چرخ های فرهنگی و اقتصادی در کشور به جریان می افتد و این ثمره همان تحقق سبک زندگی ایرانی و اسلامی مدنظر رهبری عزیز است.

   رئیس ناحیه دو منطقه سه هدف از برگزاری این سلسله نشست ها و کارگاه ها را دست یافتن به همین موضوع و ترویج و ایجاد اعتقادات و باورهای دینی در بین اقشار جوان جامعه توصیف کرد و افزود: رشد مشارکت مردمی، خصوصا نوجوانان و جوانان در ایجاد محله ای سالم و دین محور ضروری است و یکی از شیوه های مرسوم برای این امر، هم افزایی تشکل های محله و کانون های فرهنگی است چراکه شبکه سازی و ارتباط گیری شهروندان با این نهادهای کوچک اجتماعی گسترده و برای دست یافت به اهداف فرهنگ سازی عمومی مناسب تر است.

   کلید واژه ها: کارگاه - زندگی - شهر بهشت - دروی -
   تعداد بازدید: 38
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 742,724
  تعداد بازدید امروز : 503
  تعداد بازدید دیروز : 927
  آخرین به روزرسانی : 1398/08/22 14:42
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.