• پنج شنبه،25 مهر 1398
 • ورود
 
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 78
   کد: 73357
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۴/۱۱
   با حضور دبیران کارگروه اقتصادی محلات برگزار شد

   تشکیل جلسه مشترک کارگروه اقتصاد مقاومتی مناطق 5 و 6

   با توجه به اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی و تآکیدات مقام معظم رهبری در این خصوص و همچنین حمایت از تولیدات داخلی و جلوگیری از اسراف و مصرف بهینه ، با دعوت دبیرخانه شورای اجتماعی محلات مشهد جلسه ای مشترک با حضور دبیران کارگروه اقتصاد مقاومتی محلات در مناطق 5 و 6 شهرداری برگزار گردید.
   تشکیل جلسه مشترک کارگروه اقتصاد مقاومتی مناطق 5 و 6

    مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر در سخنان خود بارها بر مساله «اقتصاد» و «جنگ اقتصادی» که دشمنان در راستای مقابله با پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران در پیش گرفته‌اند، تاکید کرده و راهکارهای مقابله با آن را نیز بارها گوشزد کرده‌اند و حتی در نامگذاری‌های‌شان برای سال‌ها نیز این موضوع را مدنظر قرار داده‌اند، معظم له با آگاهی کامل از جنگ اقتصادی دشمن و اهداف آن‌ها از تشدید فشارها و تحریم‌ها علیه ایران همواره تلاش کردند، به ارائه برنامه‌ها و الگوهای مناسب جهت مقابله با این فشارها بپردازند. با توجه به تشدید فشارها و تحریم‌های دشمنان آنچه بیش از پیش در سخنان ایشان بر آن تاکید شده، بحث «اقتصاد مقاومتی» است، ایشان معتقدند که یکی از راه‌های عبور از مقطع حساس و سرنوشت‌ساز کنونی جدی‌گرفتن اقتصاد مقاومتی است.

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 با توجه به اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی و تآکیدات مقام معظم رهبری در این خصوص و همچنین حمایت از تولیدات داخلی و جلوگیری از اسراف و مصرف بهینه، با دعوت دبیرخانه شورای اجتماعی محلات مشهد جلسه ای مشترک با حضور دبیران کارگروه اقتصاد مقاومتی محلات در مناطق 5 و 6 شهرداری برگزار گردید.

   در این جلسه که در محل فرهنگسرای غدیر و در حضور جناب آقای ابراهیمی مسئول دبیرخانه شورای اجتماعی محلات برگزار گردید دبیران کارگروه اقتصاد مقاومتی محلات ایده و طرح های خود در خصوص موضوع جلسه را بیان داشته و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

    

   تعداد بازدید: 78
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • اخبار مرتبط
  • گزارش تصویری مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 719,810
  تعداد بازدید امروز : 398
  تعداد بازدید دیروز : 844
  آخرین به روزرسانی : 1398/07/25 00:37
 • ارتباط با مدیریت
  آدرس :
  مشهد- میدان امام حسین (ع)- خواجه ربیع 7 - بوستان بهار - سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد - طبقه +1  - اداره شوراهای اجتماعی محلات
  تلفن :05131297336
  فاکس :
  رایانامه :
 • کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دبیرخانه شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد می باشد.